اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فلش خور کردن ضبط ماشین2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فلش خور کردن ضبط ماشین2

سلام دوستان
    کسی ضبط ماشین سی خور فلش دار کرده ؟
    ضبط من ای سی امپلی ان به شماره TDA 8588 BJهست طبق راهنمایی یکی از دوستان اومدم پایه های ورودی صدا رو که شامل 11و15و12و14 میشه رو بدین صورت که 15با 14و11با 12 اتصال کوتاه و دام به Lو R فلش خور اما صدا در خروجی ندارم دوستان الطفا راهنمایی بفرمایید مدل ضبط سونی CDX-S2210S

اضافه شده در تاریخ :
    سلام دوستان
    17 نفر این تاپیک رو دیدند یعنی کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟

پاسخ : فلش خور کردن ضبط ماشین2

نوشته اصلی توسط mohammdamin
    سلام دوستان
    کسی ضبط ماشین سی خور فلش دار کرده ؟
    ضبط من ای سی امپلی ان به شماره TDA 8588 BJهست طبق راهنمایی یکی از دوستان اومدم پایه های ورودی صدا رو که شامل 11و15و12و14 میشه رو بدین صورت که 15با 14و11با 12 اتصال کوتاه و دام به Lو R فلش خور اما صدا در خروجی ندارم دوستان الطفا راهنمایی بفرمایید مدل ضبط سونی CDX-S2210S
    سلام دوستان
    17 نفر این تاپیک رو دیدند یعنی کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟
    مساله اینه که اول برد رو با راهنمایی یکی از دوستان شخم میزنین بعد میان از بقیه دوستان راهنمایی میخواین .
    به این ترتیب عمل کنین
    1- خرابکاری هایی که روی برد پخش انجام دادین رو جمع و جور کنین و مدار رو بحالت اول دربیارین طوریکه پخش در حالت عادیش کار کنه یا لاقل رادیوش کار کنه
    2- برد mp3 player یا همون فلش پلیر رو با دادن ولتاژ و اتصال فلش و تست خروجیش امتحان کنین ( امیدوارم بردتون line in داشته باشه .
    اگه این کارها رو انجام دادین و نتیجه درست بود اعلام کنین تا به مرحله اصلی برسین
    بقول خودتون
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
      مساله اینه که اول برد رو با راهنمایی یکی از دوستان شخم میزنین بعد میان از بقیه دوستان راهنمایی میخواین .
      به این ترتیب عمل کنین
      1- خرابکاری هایی که روی برد پخش انجام دادین رو جمع و جور کنین و مدار رو بحالت اول دربیارین طوریکه پخش در حالت عادیش کار کنه یا لاقل رادیوش کار کنه
      2- برد mp3 player یا همون فلش پلیر رو با دادن ولتاژ و اتصال فلش و تست خروجیش امتحان کنین ( امیدوارم بردتون line in داشته باشه .
      اگه این کارها رو انجام دادین و نتیجه درست بود اعلام کنین تا به مرحله اصلی برسین
      بقول خودتون
      :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
      سلام دوست عزیر
      ضبط بدون این کارها به خوبی کارمیکنه مشکل من اتصال پلیر هستش این کارهایی رو که بیان نمودم برای یک ضبط کاست خور انجام دادم و جواب هم داده ولی تمام این کارها رو وقتی برای این ضبط سی دی خور انجام میدم جواب نمیده اگه شما میتونید راهنمایی بفرمایید تا با شما هم بر روی این ضبط شخمی زده باشیم :biggrin: :biggrin:

دیدگاه

خوب شا رادیو پخش رو قط کنین و بعدش جاش ماژول رو بزنین ماژول رادیو داره پس هم رادیو داری هم فلش میخوره
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
          خوب شا رادیو پخش رو قط کنین و بعدش جاش ماژول رو بزنین ماژول رادیو داره پس هم رادیو داری هم فلش میخوره
          دوست عزیز
          منظور تون رو متوجه نشدم لطفا برای من مبتدی راهنمای رو کلی بیان نفرمایید من هنوز الف رو بلد نیستم شما میگید بنویسم :mrgreen: :mrgreen:لطفا فدم به فدم ببفرمایید چکار کنم ممنون از شما

دیدگاه

سلام دوست عزیر
            ضبط بدون این کارها به خوبی کارمیکنه مشکل من اتصال پلیر هستش این کارهایی رو که بیان نمودم برای یک ضبط کاست خور انجام دادم و جواب هم داده ولی تمام این کارها رو وقتی برای این ضبط سی دی خور انجام میدم جواب نمیده اگه شما میتونید راهنمایی بفرمایید تا با شما هم بر روی این ضبط شخمی زده باشیم :biggrin: :biggrin:
            سلام
            اون روشی که شما استفاده کردین تنزل اون پخش به یک برد آمپلیفایر ده هزار تومنیه عملا با اون کار رادیو و سی دی و تن کنترل رو از کار میندازین راه حل اصولی اینه که مسیر رادیو رو پیدا کنین قطعش کنین خروجی رادیو رو به ورودی line in برد پلیر و خروجی اون رو به ادامه مسیر بدین با این کار وقتی فلش رو داخل پلیر بذارین مسیر رادیو قطع و فایلهای روی فلش play میشن وقتی هم که برد پیلر تو مد line in باشه مسیر رادیو یکسره میشه . قسمت سی دی رو هم که دستکاری نکردیم .
            یه سرچ ساده تو گوگل و سرویس منوال پخش شما
            http://diagramasde.com/diagramas/otros/CDX-S2210X.pdf
            تو صفحه 25 منوال مسیر خروجی صوت رادیو مشخصه ( پین 3 و 4 تیونر ) که پس از عبور از c404 و c405 به آی سی ولوم کنترل میره این مسیر رو قطع و پورت 3و 4 تیونر رو ورودی line in برد تیونر و خروجی برد پلیر رو به خازنهای c404 و c405 بدین

حالا ابزار دست بگیر و درست شخم بزن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
              سلام
              اون روشی که شما استفاده کردین تنزل اون پخش به یک برد آمپلیفایر ده هزار تومنیه عملا با اون کار رادیو و سی دی و تن کنترل رو از کار میندازین راه حل اصولی اینه که مسیر رادیو رو پیدا کنین قطعش کنین خروجی رادیو رو به ورودی line in برد پلیر و خروجی اون رو به ادامه مسیر بدین با این کار وقتی فلش رو داخل پلیر بذارین مسیر رادیو قطع و فایلهای روی فلش play میشن وقتی هم که برد پیلر تو مد line in باشه مسیر رادیو یکسره میشه . قسمت سی دی رو هم که دستکاری نکردیم .
              یه سرچ ساده تو گوگل و سرویس منوال پخش شما
              http://diagramasde.com/diagramas/otros/CDX-S2210X.pdf
              تو صفحه 25 منوال مسیر خروجی صوت رادیو مشخصه ( پین 3 و 4 تیونر ) که پس از عبور از c404 و c405 به آی سی ولوم کنترل میره این مسیر رو قطع و پورت 3و 4 تیونر رو ورودی line in برد تیونر و خروجی برد پلیر رو به خازنهای c404 و c405 بدین
              سلام دوست عزیز
              ازاینکه بسیار زحمت کشدید و تمامی مراحل را توضیح دادید بسیار ممنونم فقط یک چیز رو متوجه نشدم و اون اینه منظورتون از lline in پلیر کدام قسمته ؟چون این پلیر من یک قسمت تغذیه داره و یک قسمت خروجی L,R, G (از همون ده هزار تومنیاست) ممنون که راهنمایی می فرمایید.

دیدگاه

محسن جان ادامه راهنمایی رو قطع کردی !!!

دیدگاه

با سلام

بردهایی که در بازار میباشند اکثراً دارای فیش aux میباشند شما بایدخروجی صدای رادیو را به aux برد وصل بکنی.....
                  و با دکمه تغییر وضعیت aux (که رادیو پخش ماشین میشود) یا فلش و یا رادیوی خود برد mp3 پلییر را انتخاب بکنی !!!!

دیدگاه

محسن جان ادامه راهنمایی رو قطع کردی !!!
                    سلام
                    سرم شلوغه و دسترسی به برد ندارم

شما اگه برد پلیر رو نگاه کنین روش جای سه تا کانکتور میبینین که دو تاش متصل شده ( تغذیه و خروجی ) جای یک کانکتور دیگه هم رو برد هست که سوکتی بهش لحیم نشده کنارش هم نوشته شده line in خروجی R و L برد رادیو رو به این سوکت وصل کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann
                      با سلام

بردهایی که در بازار میباشند اکثراً دارای فیش aux میباشند شما بایستی ابتدا فیش aux را بیرون آورده که دارای 5 پایه میباشد که 2 فیش ورودی و دو فیش خروجی و یک فیش مشترک میباشد شما بایدخروجی صدای رادیو بروی برد ضبط ماشین را به ورودی جای فیش aux و خروجی aux را به ورودی صدای رادیو پخش وصل بکنی.....
                      با این کار موقع قرار دادن فلش و یا مموری بر روی برد صدای رادیو قطع و آهنگ پخش میشود و با بیرون آوردن فلش و یا مموری صدای رادیو ضبط ماشین پخش میشود !!!!!
                      سلام حسین جان
                      من 4 تا پایه در ورودی auxدیدم که دو تای ان مشترک و به گراندو دوتای دیگه به linin, rin وصل شده که همان طور که اقا محس هم توضیح دادند هر دو روش یکی میشه فقط در روش اقا محسن ما از یک پایه lin استفاده مکنیم و در روش شما از r in هم استفاده میشه میشه بفرمایید پایه r in کارش چی هست؟ممنون که راهنمایی میفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                        سلام
                        سرم شلوغه و دسترسی به برد ندارم

شما اگه برد پلیر رو نگاه کنین روش جای سه تا کانکتور میبینین که دو تاش متصل شده ( تغذیه و خروجی ) جای یک کانکتور دیگه هم رو برد هست که سوکتی بهش لحیم نشده کنارش هم نوشته شده line in خروجی R و L برد رادیو رو به این سوکت وصل کنین
                        سلام محسن جان
                        یک سوال در این پایه R IN برای چی هست؟ اگه ما L رو به LIN و R رو به R IN وصل کنیم چه اتفاقی میفته؟ (منظورم همون خروجی تیونر رادیو هست)
                        ممنون از اینکه با توجه به مشغله ای که دارید من رو هم راهنمایی میفرمایید

دیدگاه

سلام حسین جان
                          من 4 تا پایه در ورودی auxدیدم که دو تای ان مشترک و به گراندو دوتای دیگه به linin, rin وصل شده که همان طور که اقا محس هم توضیح دادند هر دو روش یکی میشه فقط در روش اقا محسن ما از یک پایه lin استفاده مکنیم و در روش شما از r in هم استفاده میشه میشه بفرمایید پایه r in کارش چی هست؟ممنون که راهنمایی میفرمایید
                          از برد پلییر عکس قرار بده تا بهتر راهنماییت بکنم !!!

دیدگاه

سلام محسن جان
                            یک سوال در این پایه R IN برای چی هست؟ اگه ما L رو به LIN و R رو به R IN وصل کنیم چه اتفاقی میفته؟ (منظورم همون خروجی تیونر رادیو هست)
                            ممنون از اینکه با توجه به مشغله ای که دارید من رو هم راهنمایی میفرمایید
                            سلام خروجی تیونر استریو هست همینطور ورودی برد پلیر به عبارت دیگه r in ورودی کانال راست و l in ورودی کانال چپ هست پس شما L- CH تیونر رو به L IN و R-CH تیونر رو به R IN وصل میکنیل و خروجی برد پلیر رو هم به ادامه مسیر( که قطعش کرده بودین ) متصل می کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                              سلام خروجی تیونر استریو هست همینطور ورودی برد پلیر به عبارت دیگه r in ورودی کانال راست و l in ورودی کانال چپ هست پس شما L- CH تیونر رو به L IN و R-CH تیونر رو به R IN وصل میکنیل و خروجی برد پلیر رو هم به ادامه مسیر( که قطعش کرده بودین ) متصل می کنین
                              سلام بر محسن جان عزیز
                              با توجه به راهنمایی های شما دوست عزیز پلیر رو نصب کردم (بدون شخم زدن برد :biggrin عالی هم جواب داد حالا یک سوال برام پیش اومده در بالا بیان نمودید وقتی فلش رو در میاوریم مسیر رادیو از طریق lin in بر قرار میشه ولی من با در اوردن فلش صدای رادیو رو ندارم حال مشکل از کجاست؟
                              سوال دوم : من باید دیگه رایو رو از پلیر داشته باشم یا از خود رادیو ضبط؟
                              ممنون که با توجه به مشغله های زیادی که دارید منو راهنمایی می فرماییداجر تان با خدا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X