اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارنکردن usb پخش ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کارنکردن usb پخش ماشین

سلام دوستان یک پخش پایونیر 6050 دارم که usb کارنمیکنه کابلusb رو چک کردم سالمه من فکر میکنم که اصلا برق تو قسمت usb نیست لطفا راهمایی کنید ممنون

پاسخ : کارنکردن usb پخش ماشین

نوشته اصلی توسط vmali
    سلام دوستان یک پخش پایونیر 6050 دارم که usb کارنمیکنه کابلusb رو چک کردم سالمه من فکر میکنم که اصلا برق تو قسمت usb نیست لطفا راهمایی کنید ممنون
    خب مولتی متر که داری چک کن دیگه تایپک واسه چی میذاری :angry: :angry:
    شوخی کردم من اینجام شما چک کن اطلاع بده
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کارنکردن usb پخش ماشین

نوشته اصلی توسط moghani1376
      خب مولتی متر که داری چک کن دیگه تایپک واسه چی میذاری :angry: :angry:
      شوخی کردم من اینجام شما چک کن اطلاع بده
      دوست عزیز چک شد وقتی پراب مولتی متر روی برد پخش میزنم که کابل usbبهش وصل میشه میزنم عدد صفر نشون میده حالا چوار کنم ممنون

دیدگاه

کسی نیست جواب بده

دیدگاه

با درود
          باید مسیر usb را چک بکنی تا ببینی از کجا قطع شده !!!! شاید در مسیر آن فیوز قرار داشته و فیوز سوخته باشد..

اگر میتوانی عکس قرار بده ...

دیدگاه

این هم عکس از پشت و روی برد که قسمت usb با خط قرمز برای راحتی کار مشخص کردم .

دیدگاه

به نظر من باید ضبط ماشین را کامل بسته و در حالت usb قرار بدهی و ببینی که از کجا قطع میباشد !!!!!

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                بهتر هست اول مسیر USB را شارژ لحیم کنید
                آی سی سویچ 5 پایه USB را هم تعوبض کن یا چک زیر را انجام بده
                بعد از شارژ لحیم بررسی کنید ببینید قبل ای سی سویچ 5 پایه 5 ولت را دارید یا نه؟
                آی سی 5 پایه سویچ رو از مدار خارج کن و دوپایه آی سی سویچ که کنار هم هستن رو بهم وصل کن تا 5ولت usb بیاد.حتما آی سی سویچ باید از مدار خارج بشه.
                در مدل 6050 برد سروو همان برد زیر دک زیاد خرابی دارد حتما با نمونه سالم تست کنید
                6050 هم زمان با کانکت شدن usb اتوماتیک روشن میشه و شروع به چک کردن usb میکنه
                موفق باشید
                هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
                  سلام دوست عزیز
                  بهتر هست اول مسیر USB را شارژ لحیم کنید
                  آی سی سویچ 5 پایه USB را هم تعوبض کن یا چک زیر را انجام بده
                  بعد از شارژ لحیم بررسی کنید ببینید قبل ای سی سویچ 5 پایه 5 ولت را دارید یا نه؟
                  آی سی 5 پایه سویچ رو از مدار خارج کن و دوپایه آی سی سویچ که کنار هم هستن رو بهم وصل کن تا 5ولت usb بیاد.حتما آی سی سویچ باید از مدار خارج بشه.
                  در مدل 6050 برد سروو همان برد زیر دک زیاد خرابی دارد حتما با نمونه سالم تست کنید
                  6050 هم زمان با کانکت شدن usb اتوماتیک روشن میشه و شروع به چک کردن usb میکنه
                  موفق باشید
                  دوست عزیز قبل ای سی سویچ، 5 ولت داره .
                  بعد سیم قرمز usb بجای مثبت ،منفی داره یعنی سروته شده

دیدگاه

دوست عزیز
                    اگه تجربه کار با هیتر را دارید ای سی را بردارید
                    و مسیر 5 ولت را یکسره کنید
                    به احتمال زیاد ای سی سویچ مشکل داره
                    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
                      دوست عزیز
                      اگه تجربه کار با هیتر را دارید ای سی را بردارید
                      و مسیر 5 ولت را یکسره کنید
                      به احتمال زیاد ای سی سویچ مشکل داره
                      ممنون از راهنماییتون . بعد اینکه ای سی رو از مدار خارج کردم مسیر هم مستقیم کردم باز usbرو بالا نمیاره اصلا فکر کنم دیتاش هم کار نمیکنه به نظر شما مشکل از چیه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vmali
                        ممنون از راهنماییتون . بعد اینکه ای سی رو از مدار خارج کردم مسیر هم مستقیم کردم باز usbرو بالا نمیاره اصلا فکر کنم دیتاش هم کار نمیکنه به نظر شما مشکل از چیه .
                        سلام دوست عزیز
                        اگه ولتاژ 5 ولت را دارید (البته از یه فلش چراغ دار استفاده کنید ببینید چراغش روشن میشه یا نه)
                        باید در مسیر دیتا مثبت و منفی یه سیم پیچ و یه دیود داره بررسی کنید مشکلی نداشته باشه
                        اگه باز هم کار نکرد ای سی دک ایراد پیدا کرده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
                          سلام دوست عزیز
                          اگه ولتاژ 5 ولت را دارید (البته از یه فلش چراغ دار استفاده کنید ببینید چراغش روشن میشه یا نه)
                          باید در مسیر دیتا مثبت و منفی یه سیم پیچ و یه دیود داره بررسی کنید مشکلی نداشته باشه
                          اگه باز هم کار نکرد ای سی دک ایراد پیدا کرده
                          سیم پیچ و دیود سالم بودن. دوباره برای امتحان از اول که یکسره کردم این ارور روی پنل مینویسه (CHK CDCORE)
                          بعد یک سوال ای سی دک کدوم ای سی هست و اینکه سه تا ترانزیستور که به بدنه إ¾إ¾پخش وصل چه کاری انجام میده ممنون .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vmali
                            سیم پیچ و دیود سالم بودن. دوباره برای امتحان از اول که یکسره کردم این ارور روی پنل مینویسه (CHK CDCORE)
                            بعد یک سوال ای سی دک کدوم ای سی هست و اینکه سه تا ترانزیستور که به بدنه إ¾إ¾پخش وصل چه کاری انجام میده ممنون .
                            سلام دوست عزیز
                            این پیغام زمانی میده که برد سی دی وصل نباشه یا مشکلی داشته باشه
                            شما ای سی سویچ را خارج شد ؟؟و یکسره شده
                            فلت اتصال دک سی دی را بررسی کنید
                            ای سی دقیقا یادم نیست شمارش چند هست اما زیر دک سی دی هست

اون ترانزیستورها را باید شمارش بدید یا توی اینترت سرچ کنید
                            تا جایی که یادم هست رگولاتور ولتاژ هست
                            راستی خود برد دک و مسیر یو اس بی را از لحاظ لحیم مردگی چک و یه شارژ لحیم انجام بدید و برد را با تینر فوری 10000 بشورید و بعد از خشک شدن تست کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
                              سلام دوست عزیز
                              این پیغام زمانی میده که برد سی دی وصل نباشه یا مشکلی داشته باشه
                              شما ای سی سویچ را خارج شد ؟؟و یکسره شده
                              فلت اتصال دک سی دی را بررسی کنید
                              ای سی دقیقا یادم نیست شمارش چند هست اما زیر دک سی دی هست

اون ترانزیستورها را باید شمارش بدید یا توی اینترت سرچ کنید
                              تا جایی که یادم هست رگولاتور ولتاژ هست
                              راستی خود برد دک و مسیر یو اس بی را از لحاظ لحیم مردگی چک و یه شارژ لحیم انجام بدید و برد را با تینر فوری 10000 بشورید و بعد از خشک شدن تست کنید
                              ای سویچ خارج کردم .و بعد یکسره کردم
                              بعد برد سی دی رو وصل کردم ایندفعه نوشت usb cheek ولی هنوز چیزی به usb وصل نیست حتی سیم هم وصل نیست که این ارور داده
                              ممنون که راهنماییم میکند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X