اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور مکنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور مکنده

سلام دوست خوبم/میخوام یه روبات مسیریاب بسازم که قابلیت اینو داشته باشه که وقتی روی مسیر حرکت میکنه بتونه خرده بیسکوییت رو جمع کنه نمیدونم برای مکندگی اش باید از چه موتوری استفاده کنم که کم هزینه باشه و کارمو راه بندازه.ممنون :smile:

پاسخ : موتور مکنده

نوشته اصلی توسط 91501050
    سلام دوست خوبم/میخوام یه روبات مسیریاب بسازم که قابلیت اینو داشته باشه که وقتی روی مسیر حرکت میکنه بتونه خرده بیسکوییت رو جمع کنه نمیدونم برای مکندگی اش باید از چه موتوری استفاده کنم که کم هزینه باشه و کارمو راه بندازه.ممنون :smile:
    پمپ های آکواریوم بذار فکر کنم ارزون باشن
    ولی شیاد توانشون کم باشه
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 91501050
      با سلام:
      استفاده از جارو برقی شارژی کوچک ماننده مورد استفاده خودرو. سبک و کوچک مدل های مختلفی دارد.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

از موتورای پمپ هوا میتونی استفاده کنی
        http://roboeq.ir/products/category/306/order/desc/by/snum/

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X