اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا کدویژنم فایل هگز تولید نمی کند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا کدویژنم فایل هگز تولید نمی کند؟

با سلام از سافت98 فایل کدویژن رو دانلود کردم اما بعد از انجام مراحل کامپایل فایل هگز تولید نمی شود مشکل را چطور حل کنم
    م_________________نتظرم

پاسخ : چرا کدویژنم فایل هگز تولید نمی کند؟

اگه برنامت درست باشه باید برای ساخت فایل هگز از منوی project<<build all رو انتخاب کنی تا فایل هگز ساخته بشه . ضمنا قبل از اون باید از منوی project گزینه configure رو انتخاب کنی و در صفحه جدیدی که باز شده گزینه after build رو انتخاب و گزینه program the chip رو تیک بزنی تا پشن های مربوط به فیوز بیت و بوت و فلش مشخص بشه .
    این مراحل رو بری بعد از build all تو مسیری که پروژه رو ذخیره کردید داخل پوشه Exe میتونی فایل هگزو ببینی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MSAEED1900
      با سلام از سافت98 فایل کدویژن رو دانلود کردم اما بعد از انجام مراحل کامپایل فایل هگز تولید نمی شود مشکل را چطور حل کنم
      بله همونطور که دوستمون saeiddiod گفت باید فایل هگز بسازی
      اما اگر نشد یا اگه ارور داد unfind #include mega16 یا هر مدل میکرویی رو قبول نکرد باید بری به جای نصب و پوشه های inc و lib رو انتقال بدی به دسکتاپ و توی پوشه bin فایل avrasm2 رو به دسکتاپ انتقال بدی تمام مشکلت اوکی میشه :nice:
      dont lose hope

دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون

دیدگاه

با سلام اقا یه مشکلی که من الان دارم موقع کامپایل ارور avr assembler یا avrasm2.exe رو میده دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

دیدگاه

کدیژن رو درست نصب کردید! و کرک بعدش رو

دیدگاه

با سلام منم همین مشکل رو دارم و دوتا ارور الکی میده که نرم افزار رو چند بار چک کردم ولی درست نمیشه . وقتی ارور داره فایل هگز تولید نمیشه ؟!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X