اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک در مورد راه اندازی LCD تاچ اسکرین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک در مورد راه اندازی LCD تاچ اسکرین

سلام خدمت دوستان
    آیا فرقی بین درایور LCD های ili9488 و SSD1289 و کتابخانه هاشون وجود داره یا نه؟

یه سوال مهم دیگه. آیا lcd های فوق با ولتاژ 5 هم میتونن کار بکنن؟

اگر نکته ای هست که برای راه اندازی این lcd ها کمک میکنه ممنون میشم برای من ارسال کنید.

البته من این lcd رو با میکرو atmega64 میخام راه بندازم

با تشکر
    خدایا! از من در گذر آنچه را از من بدان داناتری و اگر بار دیگر به آن بازگردم، تو نیز به بخشایش باز گرد.
    خدایا! آنچه از اعمال نیکو تصمیم گرفتم و انجام ندادم ببخشای.
    خدایا! ببخشای آنچه را که با زبان به تو نزدیک شدم ولی با قلب آن را ترک کردم.
    خدایا! ببخشای نگاه های اشارت آمیز و سخنان بی فایده و خواسته های بی مورد دل و لغزش های زبان را.

پاسخ : درخواست کمک در مورد راه اندازی LCD تاچ اسکرین

نوشته اصلی توسط student51
    سلام خدمت دوستان
    آیا فرقی بین درایور LCD های ili9488 و SSD1289 و کتابخانه هاشون وجود داره یا نه؟

یه سوال مهم دیگه. آیا lcd های فوق با ولتاژ 5 هم میتونن کار بکنن؟

اگر نکته ای هست که برای راه اندازی این lcd ها کمک میکنه ممنون میشم برای من ارسال کنید.

البته من این lcd رو با میکرو atmega64 میخام راه بندازم

با تشکر
    تا جاییکه من میدونم یه تفاوتایی دارن و نحوه راه اندازیشون متفاوته. من ili9488 با 5 ولت راه انداختم ولی یکم گرم میشه موقع کار.
    نکته خیلی زیاده و اگه اولین بار باشه کلی اذیتتون میکنه. یه روش مطمئن استفاده از برد آردوینو هستش که کتابخونه خیلی خوبی برای lcd رنگی داره و فقط با عوض کردن یه خط میتونید از جفتشونم استفاده کنید. نحوه سیم کشی هم تو اینترنت هست. فوق العاده خوب جواب میده

دیدگاه

پاسخ : درخواست کمک در مورد راه اندازی LCD تاچ اسکرین

سلام دوستان من با برد آردوینو LCD 3.95 INCH رو راه اندازی کردم و هر چیزی میتونم رسم کنم فقط مشکل من در قسمت تاچش هست کلی کتابخانه و ... 1 هفتس دارم میگردم ولی به نتیجه ای نرسیدم لطفا کسایی که راه اندازی کردن تاچشو کمکم کنن

ای دی چیپست lil9488

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X