اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IAR vs KEIL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IAR vs KEIL

سلام به همه
    قیمت IAR با KEIL تفاوت آنچنانی نداره اما KEIL این قابلیت رو داره که اگر خریدینش و بعدا ورژن جدیدتری ارائه شد میتونین به صورت رایگان اون رو به نسخه جدید پدیت کنین.
    در مورد IAR هرچی گشتم این موضوع رو ندیدم.

با توجه به قیمتی که IAR و KEIL دارن خیلی برای بنده سنگینه که بخوام امروز یکیشون رو بخرم و فردا هم با ارائه نسخه ای که امکانات بیشتری برای کارای من داشته باشه مجبور باشم هزینه مجدد کن.
    -----------------------------
    بنده میل بیشتری به استفاده از IAR دارم. :redface:
    حالا از دوستان کسی از این مورد IAR خبری داره؟ :nerd:
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

پاسخ : IAR vs KEIL

سلام
    از این مورد شما خبر ندارم
    ولی جایی خوندم که از برنامه IAR در پروژه های حرفه ای تر استفاده می کنند در نظر هم بگیرید که گفته بودن کار با IAR کمی سخت تر از KEIL هست
    تو این انجمن بیشتر دوستان KEIL رو برا برنامه نویسی انتخاب کردن البته از تایپ ها و پروژه ها حدس زدم

این رو گفتم که شاید بکمکی کنه تا بهتر انتخاب کنید

امیدوارمموفق باشین

دیدگاه

بخواهید بخرید قیمتش چقدر است؟
      IAR به صورت کد محدود و زمان محدود یک لایسنس می دهد.
      فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
      فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
      فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
      فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

یه نکته برای دوستان شاید مفید باشه:نحوه خرید از سایت های خارجی:
        برای سفارش به یه واسطه که قابل اطمینان باشه مبلغ رو میدین (که اگر مبلغ بالا بود با رعایت نکات ایمنیش مثل نوشتن یه قولنامه محضری تاکید میکنم حتما محضری) که این شخص دارای کارتهای بانکی رایج دنیا هستش مثل paypal و البته paypal به صرفه تر هم هست و بعد تمام نشونی ها و موارد لازم رو به طرف اعلام میکنین و اونطرف هم به اسم یه خارجی (مثلا مقیم امریکا) میاد خرید رو میکنه و لینک دانلود به ایمیلتون ارسال میشه و شما هم راحت دانلود میکنین.
        نکته: خیلی بهتره که موقع وصل شدن به لینک دانلود ip خودتون رو به کشورهایی مثل امریکا وصل کنین یا فرانسه (فرانسه بهتره)
        از ایمیلی استفاده کنین که هیچ مشخصاتی از ایرانی بودن شما درش نیومده باشه
        --------------------------
        نوشته اصلی توسط mzarkoob
        بخواهید بخرید قیمتش چقدر است؟
        IAR به صورت کد محدود و زمان محدود یک لایسنس می دهد.
        برای IAR و KEIL باید با تیم پشتیبانی خود سایتش تماس بگیرین و مشخصاتتون رو بدین و اونها هم مبلغ رو بهتون میگن (که فکر میکنم مبلغ با توجه به سیاست های کشوری هر شخص متفاوت باشه)
        ---------------------------
        البته این وسط فروشگاه های اینترنتی هم هستن که مدلهای مختلف از هر ورژن رو میفرشون:
        چند سایت که قیمت هم زدن
        http://uk.farnell.com/arm-keil-mdk-arm
        http://www.newark.com/keil/mdk-pro/i...ked/dp/74T4589

http://www.findchips.com/search/ewarm

که با سرچ keil uvision 5 price یا iar arm price میتونین به این فروشگاه ها وصل بشین.
        در مجموع قیمت هر کدوم برای هر ورژن به نوعش بستگی شدید داره (نوع استاندارد یا حرفه ای و ...)
        تقریبا پای ما با حق دلالی که ازمون میگیرن از 1 تا 50 میلیون تومن آب میخوره
        البته کتابخونه های قدرتمندی هم برای راه اندازی وسایل مختلف برای فروش دارن

اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X