اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شماره و نقشه ی IC ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شماره و نقشه ی IC ها

سلام دوستان
    میخواستم ببینم کسی میتونه یه فایل pdf رو برای من ارسال کنه که توی اون شماره ی ICها به همراه نقشه ی مداراتشون باشه (مثلا ICهای CMOS & TTL) اگه کسی هم بتونه منو راهنمایی کنه که از چه کتابهایی در این زمینه میتونم استفاده کنم واقعا سپاسگذاری می کنم.

شماره و نقشه ی IC ها

سلام دوست عزیز
    ببینیند چون تعداد IC همی ومجود خیلی خیلی زیاد هستن فایل PDF ای وجود نداره که شامل همشون بشه. معمولا برای هر قطعه یک دیتاشیت چند صفحه ای وجود داره که می تونید این دیتاشیت هارو از سایت های زیادی که تو خود سایت به صورت کامل معرفی شدند بدست بیارین.
    ولی در مورد کتاب باید بگم که چند کتاب مختلف در این مورد وجود داره که 2 دسته هستند:
    1. کتاب هایی بر حسب سال تولید قطعات دسته بندی شدن مثلا قطعات تولیدی 1990 ! که تو ایران کم پیدا میشه pdf اونها هم خیلی نادر هست من فقط4،5 تاشونو دارم.
    2. کتاب های که به توضیح دادن در مورد قطعات پرکاربرد پرداختن. از این کتاب ها همه جا هست ولی خوب چون به تشخیص مولف هست متفاوتند تو خود ایران یک دفترچه های قرمز و سیاهی هستند برای سری ttl , cmos که من خودم نخریدم چون اینترنت خیلی بهتر هست.

بازم اگه کمکی خواستید بگین.

دیدگاه

شماره و نقشه ی IC ها

شما اگه برید و سایت کارخانجات رذو ببینید معمولا برای هر سری بهخ صورت کلی datasheet ارائه میدت(البته برای ic های یک سری مثل 74xx)
      خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
      چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
      ژان پل سارتر
      [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

شماره و نقشه ی IC ها

توی این سایت من هر دیتا شیت که خواستم پیدا کردم .
        http://www.alldatasheet.com/

دیدگاه

شماره و نقشه ی IC ها

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
          قبل از هر چیز از راهنمایی های ارزنده ی همه ی شما کمال تشکر رو دارم.باید عرض کنم که من خودم آدرس سایت WWW.alldatasheet.com رو داشتم اما متاسفانه این سای شامل دیتا شیت همه ی آی سی ها نیست واسه همین بود مه خواشتم اگه میشه در مورد یه سایت بهتر یا کتابهایی در این زمینه من رو یاری کنید. در هر صورت باز هم متشکرم

دیدگاه

پاسخ : شماره و نقشه ی IC ها

datasheet4u.com
            datasheetarchive.com
            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

www.datasheetcatalog.com

دیدگاه

digichip.com
                ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X