اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قفل رمزی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قفل رمزی

سلام. آقایوم و خانومهای خبره در میکرو !
    من میخوام یه مدار قفل رمزی بسازم. میخوام این مدار دارای منویی برای تنظیم رمز - تغییر رمز - نمایش وضعیت و چندتا چیز کوچیک دیگه داشته باشه. خیلی ساده . رمز رو یه بار تنظیم میکنیم . بعد دستگاه وقتی آماده به کار قرار گرفت با دریافت رمز صحیح یه رله رو راه اندازی کنه و در صورت اشتباه بودن رمز طبیعتا یه رله دیگه. اگه کسی میتونه طراحی کنه بحث هزینه مطرح نیست و حاضرم هزینشو پرداخت کنم.
    وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

پاسخ : قفل رمزی

سلام

ممنون از دست به نقد بودنتون

اما بهتر بود .....

یه پروژه کامل قفل رمز تو کتابم هست
    لینک دانلود
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=19097.0

اگه مشکلی داشتید بازم در خدمتیم البته مجانی
    زندگی یه فرصته

دیدگاه

علیرضا جان ممنونم.
      امیدوارم با پیشنهاد پرداخت هزینه به کسی توهین نکرده باشم. دارم کتابو دانبود میکنم. اطمینان دارم مشکلمو تا حد زیادی بر طرف میکنه.
      مرسیییییییییییییی
      وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

دیدگاه

سلام

راستی با چه زبونی
        و با چه میکرویی باید پروژه رو انجام بدی :question:
        زندگی یه فرصته

دیدگاه

سلام ...................

من یه پروژه ی امنیتی در رابطه با Secutity Lock انجام دادهم (با C) البته با AVR . اگه بخواید خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم . موفق باشید .
          دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

اصلا مهم نیست میکروش چی باشه و با چه زبانی نوشته بشه.
            رمز 4 تا 8 رقمی داشته باشه.
            رمز ادمین داشته باشه.
            در صورت ورود 3 باز رمز اشتلاه به صورت متوالی روز ادمین رو بخواد.
            قابلیت تعویض رمز.
            در صورت صحیح بودن رمز ورودی یه خروجی به مدت قابل تنظیم داشته باشه.
            ممنون میشم اگه کمکم کنید. خیلی ضروریه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی رضائی
              اگه کسی میتونه طراحی کنه بحث هزینه مطرح نیست و حاضرم هزینشو پرداخت کنم.
              سلام .................

اول بفرمایید چقدر حاضرید بپردازید ، تا ادامه بدیم .... :redface:

بعد از شوخی نه چندان شوخی!!! بالا بفرمایید که چند تا رمز مورد نظرتونه ؟ سیستمی که طراحی شده بود سه تا رمز اصلی داشت (فارسی صحبت کنیم) و یه دونه رمز ورودی عمومی . اونو وارد میکردیم و بعد می رفتیم روی مد این سه تا (مربوط به سه ننفر مختلف بود) .

روال کار به این ترتیب بود که اگه سه بار رمز اشتباه وارد میشد، یک دقیقه صفحه کلید غیر فعال میشد و دوباره بعد از یک دقیقه میومد روی مد ابتدایی . حالا شما میگید یه چیز دیگه ، خب میشه آخرش رو تغییر داد . بسته به نظر مشتری داره

به هر حال موارد رو مشخص کنید تا ادامه بدیم . موفق باشید .
              دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

من سعی میکنم مشخصات رو به صورت کامل بگم.
                این برنامه باید 1 رمز داشته باشه. با ورود رمز صحیح خروحی به مدت 5 ثانیه روشن باشه. مثلا یه رله رو درایو کنه. اگه 3 بار رمز اشتباه وارد بشه سیستم باید رمز اصلی دستگاه رو بخواد. وقتی هم که رمز اصلی (ادمین) رو وارد کردیم پنلی برای تغییر رمز کاربر ؛ تغییر رمز ادمین رو داشته باشه.
                بعد از ورود رمز اشتباه ادمین برای 3 بار متوالی یه خروجی دیگه رو فعال کنه و تا ورود رمز صحیح ادمین خروجی روشن باشه.
                منتظرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X