اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن سیگنال از اسکوپ و نمایش شکل موج در LabView

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواندن سیگنال از اسکوپ و نمایش شکل موج در LabView

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من از اسکوپ gw2072a استفاده میکنم که قابلیت ارتباط سریال با RS232 و USB را دارد.
    من میتوانم اطلاعات سیگنال را از قبیل Fr,Amplitude,rise time,fall time,duty,... را از طریق سریال بگیرم.
    ولی مشکل من در نمایش سیگنال هست.
    میدونم که باید با سرعت بالا از سیگنال نمونه برداری کنم ، ولی آیا امکانش هست که از طریق اسکوپ با ارتباط :read: بتوانم نمونه را بگیرم؟؟؟
    در ضمن من یک نمونه دستگاه خارجی دیدم که نمیدونم از کارت اسکوپ NI استفاده کرده یا نه؟
    شاید بشه با کارت NI نمونه با سمپل بالا گرفت!

دوستان اگه اطلاعاتی داشته باشن در این خصوص ممنون میشم
    http://www.eca.ir/forum2/Smileys/phpbb/book.gif

پاسخ : خواندن سیگنال از اسکوپ و نمایش شکل موج در LabView

کامپیوتر شما در بهترین حالت قادر خواهد بود در حد میلی ثانیه اطلاعات رو بگیره پس اگر قراره در سمپل ها و فرکانس های بالاتر اس اسیلوسکوپ استفاده کنید اسیلوسکوپ شما باید توانای ارسال اطلاعات به گونه ای با حالت ارایه رو داشته باشه
    بعضی از اسیلوسکوپ ها رو لب ویو میشناسه وبراش دراویر وجود داره میتونید برای این مورد بعد از اتصال اسیلوسکوپ از قسمت find instrument driver اقدام کینن اگر شناخت که حله و نشون میده اسیلوسکوپ پدر مادر داری داری اگر نشناخت نیاز به فایل .dll یا همون کتابخانه دینامکی و البته دستوران دارین که باید برین از طریق منوال اسیلوسکوپ پیداش کنین و اگر این مورد هم نوبد بهتره وقتتون را با این اسیلوسکوپ چندان تلف نکنین

دیدگاه

خیلی متشکرم از راهنماییتون Hatef.fouladi عزیز

اسکوپ من برند خوبیه و ni ساپورتش کرد

دیدگاه

این تجهیزات دستوراتی از شما میگیرن و کار مدنظر رو انجام میدن. بهتره توسط usb باهاش ارتباط داشته باشین و از درایورها آماده که توی نت پیدا میشه استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X