اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار برای شروع کار با سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار برای شروع کار با سوئیچینگ

سلام
    من به کمک اساتید انجمن موضوعات مختلفی رو شروع به یادگیری کردم و یه سری مدارات هم ساختم تا رسیدم به این قسمت! تغذیه!!!!
    درخواست راهنمایی دارم برای شروع ، یه مدار ساده و سر راست قرار بدید یا لینک بدید با قطعات موجود در بازار بشه ساخت و چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم یه مقدار توضیحات هم بدید لطفا......
    ولتاژ هم حدود 40 یا 50 ولت و جریان هم 4 آمپر یا بیشتر باشه که بتونم بعدا برای تغذیه آمپلی فایر استفاده کنم.

اضافه شده در تاریخ :
    :arrow:

پاسخ : درخواست مدار برای شروع کار با سوئیچینگ

نوشته اصلی توسط AVR-MEGA8
    سلام
    من به کمک اساتید انجمن موضوعات مختلفی رو شروع به یادگیری کردم و یه سری مدارات هم ساختم تا رسیدم به این قسمت! تغذیه!!!!
    درخواست راهنمایی دارم برای شروع ، یه مدار ساده و سر راست قرار بدید یا لینک بدید با قطعات موجود در بازار بشه ساخت و چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم یه مقدار توضیحات هم بدید لطفا......
    ولتاژ هم حدود 40 یا 50 ولت و جریان هم 4 آمپر یا بیشتر باشه که بتونم بعدا برای تغذیه آمپلی فایر استفاده کنم.

اضافه شده در تاریخ :
    :arrow:
    فکر میکنم این مقدار برا شروع یخورده زیاده! چون خودم تازه کاردم البته برا سوییچینگ استین بالا زدم اما موفق نشدم.
    چه خوش سلیقه است گلچین روزگار...
    خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

اگر کسی شماتیک داره بزاره ، ترم جدید یکی دو هفته دیگه شروع میشه ، شاید بتونم از اساتید دانشگاه برای اشکال یابی کمک بگیرم :smile: برعکس چیزی که بعضی از دوستان در مورد دانشگاه میگن ، خیلی از اساتید ما شرکت دارن یا توی شرکت های بزرگی روی پروژه های واقعی کار میکنن.....
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      کسی اگه مدار خوبی میشناسه بزاره ، حداقل یه تجربه میشه :biggrin: بدم نمیاد چند ماهی سرگرم سوئیچینگ باشم

دیدگاه

http://320volt.com/en/ei33-trafo-kullanarak-dc-dc-konvertor-200w-2x30v-sg3524-sg3525/
        به نظر مناین برای شروع خوبه ترانسش که امادس باید از تو پاور درش بیاری شاید خودم همینو ساختم
        خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AVR-MEGA8
          اگر کسی شماتیک داره بزاره ، ترم جدید یکی دو هفته دیگه شروع میشه ، شاید بتونم از اساتید دانشگاه برای اشکال یابی کمک بگیرم :smile: برعکس چیزی که بعضی از دوستان در مورد دانشگاه میگن ، خیلی از اساتید ما شرکت دارن یا توی شرکت های بزرگی روی پروژه های واقعی کار میکنن.....
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          کسی اگه مدار خوبی میشناسه بزاره ، حداقل یه تجربه میشه :biggrin: بدم نمیاد چند ماهی سرگرم سوئیچینگ باشم
          قبل از همه چیز شما نیاز دارید تا اطلاعات اولیه رو داشته باشید... کتاب مبدل های سویچینگ از ادیب ابریشم فر رو بخونید... در مورد اساتید دانشکاهتون هم وقتی رفتی تو پروژه فوق دوست دارم دوباره نظرت رو راجع به اون ادمای بی سواد دوباره جویا بشم از هر 100 نفر یکیشون خوبه بقیه به درد ابیاری گیاهان دریایی می خورند
          گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
          همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
            قبل از همه چیز شما نیاز دارید تا اطلاعات اولیه رو داشته باشید... کتاب مبدل های سویچینگ از ادیب ابریشم فر رو بخونید... در مورد اساتید دانشکاهتون هم وقتی رفتی تو پروژه فوق دوست دارم دوباره نظرت رو راجع به اون ادمای بی سواد دوباره جویا بشم از هر 100 نفر یکیشون خوبه بقیه به درد ابیاری گیاهان دریایی می خورند
            والا اخرین باری که از یه استاد دانشگاه درباره سوییچینگ برای ماشین سوال کردم
            گفت توی ماشین از ترانس استفاده کن!!!!!!!!!!
            خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X