اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علت اپدیت نشدن ویندوز7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

علت اپدیت نشدن ویندوز7

سلام به دوستان عزیز و گرامی.

دوستان می خواستم ویندوزم رو پدیت کنم و از گزینه ......check for updates but let me استفاده کردم تا خودم پدیت ها رو انتخاب کنم.

اما وقتی رو install updates می زنم با اینکه شروع به دانلود پدیت ها میکنه هر چقدر هم صبر می کنم 1 کیلو بایت هم دانلود نمیشه. :eek::eek::eek:

دلیلش چیه دوستان؟ :-? تا سه الی 4 ماه پیش اپدیت میشد ولی جدیدا اپدیت نمیشه احتمال داره ماکروسافت دیگه ویندوز7 را اپدیت نکنه ؟دوستانیکه ویندوز7 دارند، ایا جدیدا اپدیت میشه یا اپدیت ها متوقف شده ؟ با تشکر

پاسخ : علت اپدیت نشدن ویندوز7

میتونه از شلوغی سرورهای مایکروسافت در این روزها باشه چون پشتیبانی از ویندوز هفت تا چند سال دیگه همچنان ادامه داره اما فعلا اولویت مایکروسافت اینه که پدیتهای ویندوز 10 رو برای کاربران پروژه ی insider و سپس کاربران عادی سریعتر در دسترس قرار بده
    ترجیحا پیشنهاد می کنم از پدیت کردن ویندوزهای هفت و هشت صرفنظر کرده و سرویس اون رو هم متوقف کنین مگر اینکه واجب باشه چون سیاست مایکروسافت اخیرا ارتقای اجباری این ویندوزها به 10 هست لذا ممکنه برای این منظور حجمی بالای 1 گیگ در پس زمینه دانلود بشه و یکبار که دارین سیستم رو بوت می کنین با پیغام شروع به پگرید شدن به ویندوز 10 بربخورین
    اگر بازم اصرار به نصب پدیتهای ویندوز هفت دارین لازمه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X