ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2013/03/13
    18
    0

سوال در مورد LED نواری

سلام
    من در یک ساختمان 6 تا نوار کار کردم و برای اینکه نور تمام نوارها یکسان باشه تمام نوار ها را با 4 سری سیم موازی کردم ( حدود 100 متر سیم کشی کردیم!) ولی ارزششو داشت و الان نور بسیار متعادل بین 6 نوار داریم.اگر طبق شکل یک باتری سیلد اسید شارژِی برای این نوارها قرار دهم مشکلی برای آداپتور 30 آمپر پیش نمیاد؟و باتری 18 آمپری حدودا چند دقیقه میتونه مثلا رنگ مهتابی نوارها را روشن نگه داره؟اگر ایرادی هم در اجرا میبینید بفرمایید تا اصلاحش کنم.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,386

پاسخ : سوال در مورد LED نواری

نقل قول نوشته اصلی توسط FATHERBOARD
    سلام
    من در یک ساختمان 6 تا نوار کار کردم و برای اینکه نور تمام نوارها یکسان باشه تمام نوار ها را با 4 سری سیم موازی کردم ( حدود 100 متر سیم کشی کردیم!) ولی ارزششو داشت و الان نور بسیار متعادل بین 6 نوار داریم.اگر طبق شکل یک باتری سیلد اسید شارژِی برای این نوارها قرار دهم مشکلی برای آداپتور 30 آمپر پیش نمیاد؟و باتری 18 آمپری حدودا چند دقیقه میتونه مثلا رنگ مهتابی نوارها را روشن نگه داره؟اگر ایرادی هم در اجرا میبینید بفرمایید تا اصلاحش کنم.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام :
    در زمانی که کل ال ای دی های شما روشن است، دقیقا ولتاژ چند ولت و آمپر متر چه عددی را زیر بار نشان می دهد، اندازه گیری کنید تا بتوانم دقیقا راهنمایی کنم.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)
    2013/03/13
    18
    0

پاسخ : سوال در مورد LED نواري

نقل قول نوشته اصلی توسط علي تحيري
    با سلام :
    در زماني که کل ال اي دي هاي شما روشن است، دقيقا ولتاژ چند ولت و آمپر متر چه عددي را زير بار نشان مي دهد، اندازه گيري کنيد تا بتوانم دقيقا راهنمايي کنم.
    اندازه گيري پارامترهاي ولتاژ و جريان كمي زمانبره، بنظرتون گذاشتن باتري به مبدل 30آمپر آسيل وارد نميكنه؟
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,386

اندازه گيري پارامترهاي ولتاژ و جريان كمي زمانبره، بنظرتون گذاشتن باتري به مبدل 30آمپر آسيل وارد نميكنه؟
    با سلام :
    با وصل کردن یک شارژر صنعتی 12 ولت به باتری 12 ولت 18 آمپر ساعتی به شرطی که در زمان شارژ کامل باتری ولتاژ دو سر آن بیش تر از 14 ولت نشود اشکال ندارد. اما این باتری چند ساعت دوام می آورد مستلزم دانست آمپر مصرفی باتری می باشد که دقیقا باید اندازه گیری شود.
    2013/03/13
    18
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط علي تحيري
    با سلام :
    با وصل کردن يک شارژر صنعتي 12 ولت به باتري 12 ولت 18 آمپر ساعتي به شرطي که در زمان شارژ کامل باتري ولتاژ دو سر آن بيش تر از 14 ولت نشود اشکال ندارد. اما اين باتري چند ساعت دوام مي آورد مستلزم دانست آمپر مصرفي باتري مي باشد که دقيقا بايد اندازه گيري شود.
    بسيار عالي ممنون،وقتي كه آداپتور خاموش است و باتري وصل ميشود آداپتور آسيب نميبيند؟
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,386

بسيار عالي ممنون،وقتي كه آداپتور خاموش است و باتري وصل ميشود آداپتور آسيب نميبيند؟
    خیر، چون آداپتور خاموش است.
    2012/06/14
    2
    0

سلام
    بجز سیم کشی که بالا مطرح شد میشه 5 تا 5 متری رو دنبال هم وصل کرد برای نور مخفی؟
    میشه فقط سیم 12+ رو سیم کشی کرد هر 5 متری یدونه رو گذاشت ولی اون 3 تا rgb رو دنبال هم وصل کرد؟
    2016/04/12
    2
    1

همیشه راه ساده تری هم هست !!! 100متر سیم کشی؟؟؟ مگه از پول و جونت سیر شدی !!! سر هر پنج متری یه آمپلی میذاشتی (قیمتش حدود 3000تومان هستش) و یه کنترلر rgb30A که اونم حدود 60تومن که با کل مدارت هم نورش یکنواخت بود هم رقص نور و زمانبندی یکسانی داشتن!!!!! برای برق اظطراری هم از یه ups 400wاستفاده کنی برات حدود 350هزار هزینه داره اما در کل هم منبع تغذیه زوش هست هم عمر باطری بالا میره و هم حدود سه تا چهار ساعت لامپهات رو روشن نگه میداره !!!!!!
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8