اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یادگیری pic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یادگیری pic

من دانشجوی رشته کنترل دانشگاه سهند هستم.می خواستم ببینم آموزشگاهی تو تبریز هست که pic یا arm آموزش بدن.
    ممنون میشم اگه معرفی کنین.

پاسخ : یادگیری pic

سلام. برو تو آزمایشگاه دکتر ابراهیمی،دانشکده برق.
    مسئول ازمایشگاه یه دانشجوی دکترا هستش. بهش بگو که علاقمند هستی به یادگیری.
    اون کمکت میکنه.
    موفق باشی
    رو به خودت نسبت هستی مده!**دل به چنین مستی و پستی مده! //زانچه نداری ز چه افسردهآ‌ای*و زغم و اندوه دل آزردهآ‌ای؟!//گر ببرد ور بدهد دست دوست*ور بِبَرد ور بنهد مُلک اوست//ور بِکِشی یا بکُشی دیو غم **کج نشود دست قضا را قلم//آنچه خدا خواست همان میآ‌شود**وآنچه دلت خواست نه آن میآ‌شود.
    ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amanver
      سلام. برو تو آزمایشگاه دکتر ابراهیمی،دانشکده برق.
      مسئول ازمایشگاه یه دانشجوی دکترا هستش. بهش بگو که علاقمند هستی به یادگیری.
      اون کمکت میکنه.
      موفق باشی
      منظورتون کدوم دانشکده هست:دانشگاه تبریز,دانشکده برق یا دانشگاه فنی,دانشکده برق
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

دانشگاه صنعتی سهند تبریز.
        رو به خودت نسبت هستی مده!**دل به چنین مستی و پستی مده! //زانچه نداری ز چه افسردهآ‌ای*و زغم و اندوه دل آزردهآ‌ای؟!//گر ببرد ور بدهد دست دوست*ور بِبَرد ور بنهد مُلک اوست//ور بِکِشی یا بکُشی دیو غم **کج نشود دست قضا را قلم//آنچه خدا خواست همان میآ‌شود**وآنچه دلت خواست نه آن میآ‌شود.
        ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amanver
          دانشگاه صنعتی سهند تبریز.
          میشه آدرس رو بدید؟؟؟
          یعنی میذارن من هم برم تو!!! :sad:
          من خودم دانشگاه فنی میخونم (جنب فرماندهی لشکر)
          ولی متاسفانه استادهامون تقریبا اهل آموزش دادن نیستند (استادم نشنوه)
          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X