اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فوت پرینت هدرهای ECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فوت پرینت هدرهای ECA

سلام دوستان خسته نباشید فوت پرینت هدرهای eca مانند هدربرد stm32f103ret6 رو از کجا میتونم گیر بیارم میخوام تو یه برد استفاده کنم اما فاصله دقیق دو پین هدر رو نمیدونم

پاسخ : فوت پرینت هدرهای ECA

از دیتاشیت IC استفاده کن
    معمولا توی آخر دیتاشیت ها اطلاعات مکانیکی قطعه اومده
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

من منظورم هدربردهایی هس که eca درست کرده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط na333r
        من منظورم هدربردهایی هس که eca درست کرده
        اگر درست منظورت رو فهمیده باشم ، یدونه از این بردهارو داری و میخوایی فقط توی برد خودت برای جا پین درست کنی تا این برد توی دستگاه خودت بشینه.
        اگر منظورت همینه و فقط فاصله پین هدر ها رومیخوای:
        پین هدر های رایج بازار هر پینشون 2.54mm با هم از مرکز یه پین تا مرکز پین دیگه فاصله دارن
        و اگر هم فاصله پین هدر سمت چپ برد رو تا پین هدر سمت راست میخوای بدونی دو راه داری:
        1-تماس با پشتیبانی یا پرسیدن همین سوالت تو قسمت نظرات فروشگاه
        2- خریدن یدونش و اندازه گرفتنش با کولیس(اگر کولیس دیجیتال باشه که چه بهتر)
        اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X