اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه سنسوری؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه سنسوری؟؟؟

سلام دوستان
    به صورت ساده بگم که مثلا یه لوله رو درنظر بگرید که وقتی آب ازش رد شد از یه سنسور یا سوییچی یاید فرمان بگیرم(فلو واسم مهم نیست و فقط وقتی آب اومد فرمان بده)
    خوب حالا پیشنهاد و روش کارتون چیه؟؟
    مرسی

پاسخ : چه سنسوری؟؟؟

سلام .دوست گرامی سنسوری ک عبور اب از لوله را نشان دهد وجود دارد اما دقیقا یاد ندارم کجا دیدم.شایدفروشگاه شیوا

دیدگاه

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=95744
      http://roboeq.ir/products/detail/%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1%20%D9%81%D9%84%D9%8 8%20YF-S201/
      سلام.من این 2تارو پیدا کردم

دیدگاه

مرسی
        دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن؟؟؟

دیدگاه

مسیر لوله رو قطع میکنید یا نه؟
          چون اگه قطع بشه با دوتا الکترود هم میشه تشخیصش داد
          AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armay
            سلام دوستان
            به صورت ساده بگم که مثلا یه لوله رو درنظر بگرید که وقتی آب ازش رد شد از یه سنسور یا سوییچی یاید فرمان بگیرم(فلو واسم مهم نیست و فقط وقتی آب اومد فرمان بده)
            مرسی
            با سلام :
            احتمالا شما دارید دنبال سنسور فلو میتر می گزدی. فلو میتر سنسوری است که با عبور جریان آب از داخل آن باعث تحریک مدار الکترونیکی آن شده و مقدار آب عبودی را می توانر بر حسب لیتر ، یا واحد های دیگر در ثانیه یه دقیقه و یا ساعت محاسبه کند در ایران هم شرکت ایران مدار انواع و اقسام آن را با دانش بومی می سازد.
            علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
            نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط RezaMahzoonie
              مسیر لوله رو قطع میکنید یا نه؟
              چون اگه قطع بشه با دوتا الکترود هم میشه تشخیصش داد
              آره میشه ولی خوب من واسه کشاورزی میخوام و کار تمیزی نیست و خیلی امکانش هست که مثلا یه تکه برگ داخل آب باشه بچسبه به الکترودا و اتصال کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
                با سلام :
                احتمالا شما دارید دنبال سنسور فلو میتر می گزدی. فلو میتر سنسوری است که با عبور جریان آب از داخل آن باعث تحریک مدار الکترونیکی آن شده و مقدار آب عبودی را می توانر بر حسب لیتر ، یا واحد های دیگر در ثانیه یه دقیقه و یا ساعت محاسبه کند در ایران هم شرکت ایران مدار انواع و اقسام آن را با دانش بومی می سازد.
                مرسی
                ولی خوب قبلا من خودم فلومتر رو امتحان کردم که آشغال طوش گیر میکرد یا رسوب مبگرفت و خراب میشد.
                اندازه گردی فلو هم واسم مهم نیست و فقط یه سوییچ کافیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armay
                  سلام دوستان
                  مرسی
                  با سلام :
                  شما می توانید از سویچ فشار ،ب در مسیر لوله هم استفاده کنید، تا زمانی که آب از داخل لوله نمی گذرد سویچ باز ( چون تحت فشار است) به محض باز کردن شیر آب فشار مک شده سویچ وصل حالا می توانید از این فرمان استفاده کنید. این سویچ با کنترل فشار های مختلفی وجود دارد. ( نوعی دیگر سویچ فشاری آب گرم کن دیواری با باز شدن شیر آب بلافاصله شیر گاز باز و با شعله زیاد تر آب گرم کن دیواری فعال می شود، البته با مکانیزمی متفاوت)
                  علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
                  نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X