اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی ماسفت اس ام دی 2امپری در حد 5 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی ماسفت اس ام دی 2امپری در حد 5 ولت

سلام
    دوستان یک ماسفتی که تا نهایت 2.5 امپر بتونه جریان بده می خوام باتری بکاپ لیتیومی باهاش سوییچ کنم ولی با دیود و چنتا ترانزیستور تست کردم حدود 200-300 میلی ولت افت ولتاژ دارن که برای باتری 3.6 ولتی خیلی زیاده و از همه مهمتر اینکه تو بازار تهران موجود باشه
    یه مدل si2305 پیدا کردم ولی تو کل جمهوری یه مغازه داشت میترسم بعدا پیدا نشه برای تولید انبوه

پاسخ : درخواست معرفی ماسفت اس ام دی 2امپری در حد 5 ولت

نوشته اصلی توسط ZEDA
    سلام
    دوستان یک ماسفتی که تا نهایت 2.5 امپر بتونه جریان بده می خوام باتری بکاپ لیتیومی باهاش سوییچ کنم ولی با دیود و چنتا ترانزیستور تست کردم حدود 200-300 میلی ولت افت ولتاژ دارن که برای باتری 3.6 ولتی خیلی زیاده و از همه مهمتر اینکه تو بازار تهران موجود باشه
    یه مدل si2305 پیدا کردم ولی تو کل جمهوری یه مغازه داشت میترسم بعدا پیدا نشه برای تولید انبوه
    سلام
    لطفاً یکم بیشتر در مورد مدارتون اطلاعات بدید، یا شماتیک بخش تغذیه رو قرار بدید.
    آیا تغذیه ی مدارتون 3.6V هست؟ آیا از رگولاتور استفاده می کنید؟ .......................؟
    *** يا راهي خواهم يافت، يا راهي خواهم ساخت ... ***

دیدگاه

رو مادربرد کامپیوترهای اسقاطی پر از ماسفته.یکی پیدا کن و دیتاشیتاشو پیدا کن.ماسفتهاش ولتاژ پایین با جریان دهی بالاست.
      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

3055 روی مادربرد کارت رو راه میندازه
        یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

با تشکر

مدار من sim808 که ولتاژ کاریش بین 3.7 تا 4.1 براش خوبه. کمتر میشه روشن نمیشه و atmega64L که در جریان هستید دیگه(2.7 تا 5.5)
          این قسمتی از مدار
          وقتی برق اصلی مدار قط میشه، به خاطر دیود 5819 باتری بکاپ اتوماتیک وارد مدار میشه و میکرو و سیم 808 برای یه لحظه روشن نگه میداره تا میکرو ترانزیستور مثبت روشن کنه و بتونه جریان بالا رو ساپورت کنه
          این ترانزیستور bd140 روی سیم 908 بهتر کار میکرد ولی 808 مصرفش بیشتر و سریع خاموش میشه ولی با اون ماسفتی که عرض کردم خیلی افت ولتاژ باتری کمه و 808 راحت کار میکنه
          بنده عرض کردم من دنبال ترانزیستوری میگردم که تو بازار راحت پیدا بشه برای تولید به مشکل نخورم نمیتونم روی مادربورد حساب باز کنم. وگرنه الان که خوب یه مدل خودم میشناسم منتهی یه مغازه فقط داشت و گرون بود
          https://www.dropbox.com/s/hqwrxlcrhy...osfet.jpg?dl=0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X