اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلام یه سوال ساده برای ساخت پی سی بی دارم لدفا زود جواب بدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام یه سوال ساده برای ساخت پی سی بی دارم لدفا زود جواب بدید

سلام من یه سوال ساده در باره ی ساخت pcb تو خونه دارم اونم اینه که ولی ما پی سی بی طراحی کردم من توی چند تا فیلم اموزشی. دیدم که طرف روی یه طلق بیرنگ اونو پرینت میگره اسم اون طلق چیه باید از کجا تهیه کنم(من از کاغذ گلاسه استفاده میکنم ولی بعد کشیذن باتو. روی فیبر میچسبه و نمیشه جداش کرد) لطفا سریع جواب من بدید که اسم اون طلق بیرنگ چیه باید از کجا. تهیه کنمش ممنون میشم :eek:

پاسخ : سلام یه سوال ساده برای ساخت پی سی بی دارم لدفا زود جواب بدید

نوشته اصلی توسط LABAF1
    سلام من یه سوال ساده در باره ی ساخت pcb تو خونه دارم اونم اینه که ولی ما پی سی بی طراحی کردم من توی چند تا فیلم اموزشی. دیدم که طرف روی یه طلق بیرنگ اونو پرینت میگره اسم اون طلق چیه باید از کجا تهیه کنم(من از کاغذ گلاسه استفاده میکنم ولی بعد کشیذن باتو. روی فیبر میچسبه و نمیشه جداش کرد) لطفا سریع جواب من بدید که اسم اون طلق بیرنگ چیه باید از کجا. تهیه کنمش ممنون میشم :eek:
    سلام
    اسم اون طلق,طلق ترانسپرنت هست تو اینترنت جستوجو کنید میاد(ولی پی سی بی خوب در میاره :read

اما باید توجه کنی که هر پرینتری نمیتونه روی اون چاپ کنه (باید تو تنظیمات کاغذ پرینتر اسم ترانسپرنت باشه)و باید ترانسپرنت نسوز مخصوص پرینتر بگیری نه نوع پلاستیکی

ولی باید با احتیاط کار کنی
    در ضمن یه فایل دارم برای کار با اون طلق اگر خواستی براتون میفرستم
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

میشه اون فایل رو برام بفرستی وهم اینکه بگی باید طلق رو از کجا تهیه کنم

دیدگاه

پاسخ : سلام یه سوال ساده برای ساخت پی سی بی دا&#158

نوشته اصلی توسط LABAF1
        میشه اون فایل رو برام بفرستی وهم اینکه بگی باید طلق رو از کجا تهیه کنم
        البته که میشه
        این فایل:
        http://s7.picofile.com/file/82370961...D8%B5.pdf.html

ولی من که نمیدونم شما کجا زندگی میکنید!!!
        ولی به راحتی با یه جستجو تو اینترنت میفهمید اما اکثرا یه جاهایی که مرکز فروش لوازم التحریر و کاغذ هستن اونجا پیدا میشه

از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
        تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط LABAF1
          با سلام چسپیدن کاغذ گلاسه به فیبر امری طبیعی است شما برای جدا کردن کاغذ گلاسه،فیبر رو داخل آب بنداز اون وقت میبینی که کاغذ جدا میشه و طرح روی فیبر افتاده

اضافه شده در تاریخ :
          نوشته اصلی توسط mohammad daraie
          با سلام چسپیدن کاغذ گلاسه به فیبر امری طبیعی است شما برای جدا کردن کاغذ گلاسه،فیبر رو داخل آب بنداز اون وقت میبینی که کاغذ جدا میشه و طرح روی فیبر افتاده
          اضافه میکنم: راحت ترین راه برای ساخت نمونه در منزل استفاده از روش اتو هستش
          همچون دیود ی ام که با ورق معکوس روزگار شکسته شده ام

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X