ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
    2018/03/30
    26
    0

پاسخ : نحوه اصال بلندگو به آمپلی فایر ؟

چطور میشه فهمید خروجی آمپلی dcشده؟
    2018/12/27
    1
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط apex111

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام .دوست گرامی بستن بلندگو ب امپ بستگی ب اهم یا امپدانس خروجی امپ داره وشما باید اول ازهمه بدانید ک خروجی امپ چند اهمه بعد با سری وموازی کردن بلندگوها اهم نهایی را برابر ویا بیشتر از خروجی امپ کنی اما کمتر نباشه ک احتمالا منجرب سوختن ویا حداقل داغ کردن ترانزیستورها ویا ای سی خروجی امپ میشود.سری بستن بلندگوها برابراست با جمع شدن اهم انهاوموازی کردنشان برابربا اهم کمترین بلندگو.اگردوبلندگوی 6اهمی راسری کنی وب خروجی امپی ک 6اهم داره وصل کنی صدای امپ ضعیفتر میشه واگر موازی کنی وب همان اهم امپ وصل کنی حداکثر صدا را بدون مشکل ایجاد میکنه.
    سلام
    من یه جفت 6965 به یه آمپدو کانال پریمیر وصل کردم ولی باندا فقط میکوبنو تیوترشون عمل نمیکنه
    چکار باید کرد که هم بخونن هم بکوبن
    ممنون

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام
    من یه جفت 6965 به یه آمپدو کانال پریمیر وصل کردم ولی باندا فقط میکوبنو تیوترشون عمل نمیکنه
    ممنون
    2019/01/23
    1
    0

سلام بنده یک آمپ۱۶ اهم با توان ۴ خروجی ۱۲۰وات دارم و ۴ تا میدرنج۱۵۰ وات ۴ اهم و یک وفر ۱۰۰۰وات دارم متونید راهنمایی کنید چه جوری نصب کنم
    2018/09/07
    Shiraz-Jahrom
    51
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط Na3er. Sm

سلام
    ممنون

سلام
    ممنون
    این نوع باندها چون توییتر و ووفر کنار هم هستن باید یکم دقت کنید تا متوجه بشید که توییتر کار میکنه یا نه. احتمال زیاد کار میکنن و مشکلی ندارن. صدای توییتر این نوع باند ها اونقدر زیاد نیست که راحت بشه صداشون رو با صدای خود باند تفکیک کرد. در صورتی هم که مطمئن هستید کار نمی کنن نیاز به عیب یابی هست. معمولا سیم ها شون قطع میشن. در صورتی که مشکل از خود سیم پیچ توییتر باشه ارزش تعمیر نداره و بهتره عوض بشه یا اینکه یه جفت توییتر خریداری کنید و کنار باند ها وصل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim509

سلام بنده یک آمپ۱۶ اهم با توان ۴ خروجی ۱۲۰وات دارم و ۴ تا میدرنج۱۵۰ وات ۴ اهم و یک وفر ۱۰۰۰وات دارم متونید راهنمایی کنید چه جوری نصب کنم
    یک امپلی فایر چهار خروجی رو معمولا به روش های زیر میشه راه اندازی کرد:
    1. اتصال چهار عدد باند. هر کدام به یک کانال
    2. اتصال دوعدد باند به دو کانال و اتصال یک ساب به دوکانال دیگر به صورت بریج. ساب دو کانال از امپلی را اشغال میکند.
    3. اتصال دو عدد ساب

اگر شما دوتا میدرنج رو به صورت سری به هم وصل کنید بهتر هست... با توجه به اینکه گفتید امپلی شما 16 اهم هست.

مدل اتصال ساب

این هم عکس از روش های مختلف برای وصل کردن باند ها و ساب به امپلی فایر
    ویرایش توسط MohsenMsvi : 2019/01/24 در ساعت 05:05
    2019/01/24
    کردستان
    2
    0

سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم ،و بزرگواری که علوم و دانسته های،فنی خودشون رو چه اینجا و چه در سایر انجمنها،بی منت و صادقانه در خدمت ،افرادنیازمند میزارن،تا مشکلات اونارو ،تا حدی برطرف کنند.
    یه سوال از خدمت اساتید و نصاب یا کسانی که آشنایی کامل با مقوله اهم و آمپلیفایر،و محاسبات خروجی نسبت ب اهم دارن،داشتم.(پیشنهادتون،برا گرفتن بالاترین سطح صدا،به لحاظ کیفیت،،و حداکثر فرکانسهای دلنشینی که میتونه لذت پخش یک موسیقی،رو با اقلام زیر،در اختیارم بزاره چیه عزیزان؟
    بنده مدتیه ،سر خودم رو با ارتقای سیستم صوتی ماشینم شلوغ کردم ،اونم با این اوضاع آشولاش بازار،ک واقعا ،بی مزه کرده همه چیزو،،،البته خیلی بی مزه نه هااااا،ودر نهایت پکیج جمع آوری شده اینجانب بدین شرح میباشد.
    1.ساب باکس absolute10اینچ با450 واتrms و آمپلی کدنس مونو 300واتrms
    2.یک دستگاه آمپلی q4000 چهار کانال کدنس با خروجی190واتrmsدر هرکانال روی مقاومت4اهم
    3.یک دستگاه آمپلی mb agostics 7800B چهار کانال با خروجی 120تا200 واتrms روی مقاومت 2تا4 اهم
    4.باند کواکسیال کدنس zrs710 با 125 واتrms و مقاومت 3 اهم برای هر بلندگو مجموع300وات
    5.کامپوننت کدنس qr65k با 70وات rms مجموعا140 وات و مقاومت4 اهم
    6.کامپوننت هرتزdsk 165.3 با80واتrms مجموعا 160و ات مقاومت4 اهم
    7.کامپوننت هرتز 130.3با 60واتrms مجموعا120 وات مقاومت 4 اهم
    8.سوپر تیوتر گرند پاورzx33t با 90واتrmsو مقاومت6اهم
    9.خازن کدنس 4فاراد
    10.خازن stinger 2 فاراد
    11.باطری100 آمپر mercedes
    12.دینام120 آمپر bosch
    13.و انجام اصولی بیگ4 با کابل مرسدس
    14.همچنین استفاده از کابلrc کارینا،در هر شش کانال
    15.و نهایتا هدیونیت دودین(از نظر خودم نچسب)پایونیر 5850BT
    16. اتاق ماشین هم w124 هست،و ب لحاظ حجم صندوق و ورود ،یا خروج صدا،و یا در هم ریزی فرکانسها در ولوم بالا،ب علت پوشش و عایق صدا،در سطح بسیاربالا، قابل قبول میباشد.
    نکته.( مکان قرار گرفتن گزینه 7کامپونت هرتز130.3 در استیج جلو {کناره های داشبورد} ،و گزینه4.5.6.8 در استیج عقب {طاقچه عقب}همچنین تیوتر کامپ کدنس حذف،تیوتر کامپ 165 هرتز روی کاور ستون وسط چپو راست و تیوتر کامپ 130هرتز در کناره های شیشه جلو نصب گردیده است.
    و اما سوال؟(با توجه به مقاومت 3 اهمی کواکسیالzrs710 و سوپر تیوتر zx 33 گرند پاور با مقاومت6 اهم،نحوه درایو کردن صحیح بر روی کدام آمپلی رو ،به چه صورت سیم بندی پیشنهاد میکنید..و اگر زحمتی نیست یک توضیح برای درایو کلی مصرف کننده ها بر روی آمپلی ها رو ذکر کنید.)ضمنا،تمامی کارهای لازم ،جهت نصبو راه اندازی به عهده اینجانب میباشد.
    دم همه شما دلبران،عزیزو،متخصص گرم.
صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45