اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع به کار در زمینه روشنایی و نورپردازی تخصصی -- راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع به کار در زمینه روشنایی و نورپردازی تخصصی -- راهنمایی

سلام
    یک راست میرم سر اصل مطلب
    فوق لیسانس برق قدرت دارم و بیکار! و سابقه کاری مرتبط ندارم.تمایلی هم به کار دولتی اصلا ندارم.تسلط کافی به avr
    مدتی هست به فکر ایجاد یک شرکت یا دفتر در زمینه روشنایی و نورپردازی تخصصی ساختمان، تالارها، فروشگاه و معابر شهری افتادم.اطلاعات نسبتاً خوبی هم از انواع محصولات، تکنیکها و سیستمهای نورپردازی دینامیک و فیبر نوری بدست اوردم. در شهر ما هنوز شرکتی به این صورت فعالیت نکرده و کارهای نورپردازی رو معمولاً الکتریکی ها انجام میدن.نورپردازی دینامیک هم کلاً بصورت خیلی خیلی جزئی اجرا شده
    به راهنمایی نیاز دارم و اگر کسی که داره این کار رو انجام میده راهنمایی کنه خیلی عالی میشه:
    اصولاً نورپردازی زیرشاخه برقه یا معماری؟
    طراحی با نرم افزار (مثلاً دیالوکس) برای نورپردازی ساختمان کار منه مهندس برقه یا کار مهندس معمار؟
    سوددهی و بازار این کار چقدر میتونه خوب باشه؟
    کار رو از کجا باید شروع کنم؟ برم جایی کار کنم و یاد بگیرم یا اینکه با کارهای ساده مثل نورمخفی و وال واشر و ... شروع کنم؟
    از همون اول دفتر یا شرکت بزنم؟
    چطور باید پروژه بگیرم؟
    در کنار انجام پروژه به فروش بعضی محصولات مثل روشنایی ها و لوسترهای خاص بپردازم یا نه؟
    آیا برای طراحی نیاز به مهندس معمار دارم؟
    دفاتر مهندسی که کار طراحی انجام میدن آیا نورپردازی رو هم در طراحیشون میارن؟
    چطور باید برای انجام یک پروژه به مشتری قیمت بدم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟ (به پول حلال خیلی زیاد اعتقاد دارم)

خلاصه هر راهنمایی در این زمینه کنید دعاتون میکنم :biggrin:

پاسخ : شروع به کار در زمینه روشنایی و نورپردازی تخصصی -- راهنمایی

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

اگه میخواید تو این کار موفق باشید فکر کنید هیچ درسی نخوندید و برید 6 ماه شاگردی یه برق کار رو بکنید و بعدم برید 2 ماه شاگرد یه مغازه الکتریکی بشید برای یه عمر کار کردن 8 ماه انتظار چیز زیادی نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ohayo1368
        اگه میخواید تو این کار موفق باشید فکر کنید هیچ درسی نخوندید و برید 6 ماه شاگردی یه برق کار رو بکنید و بعدم برید 2 ماه شاگرد یه مغازه الکتریکی بشید برای یه عمر کار کردن 8 ماه انتظار چیز زیادی نیست
        ممنون
        زمینه فعالیت شما چیه؟

دیدگاه

من خودم مهندسی پزشگیم
          اما تو کار برق کشی بیمارستان و فروشندگی و تعمیر تجهیزات هم هستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X