اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پلی گان قفل شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پلی گان قفل شده

سلام دوستان :bye

من پست های قبلی polygon رو می خوندم چند تا سوال دارم:

1.تو پروژه ام پلی گان قفل شده،تیک lock primitive روهم برداشتم ولی پلی گان رو نمی تونم انتخاب کنم(التیوم 14)،این که گفته شده پلی گان رو باید انتخاب کرد سپس کلیک راست کنم،چجوریه؟(هیچ جوری پلی گان انتخاب نمیشه :cry2

2.برای حذف قسمتی از پلی گان polygon pour cutoff طبق مراحل پست های قبلی جلو رفتم ولی تو پست ها نگفتن کدوم لایه برای cutoff باید انتخاب بشه(بطور پیش فرض تو تنظیمات cutoff روی mechanical1 هست اما من با انتخابkeepout جواب گرفتم oo

3.اینکه تو بعضی پست ها نوشته از fill برای پرکردن قسمتی از مدار استفاده کنید(برای پوشش سولدر)،باید کدوم لایه رو انتخاب کرد؟تو بعضی از پستها هم برای pour cutoff از fill استفاده کرده ولی نوع لایه انتخابی برای کار مورد نظر رو نگفتن(تو این حالت از mechanical1 باید استفاده کنم یا keepout)
    فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

پاسخ : پلی گان قفل شده

نوشته اصلی توسط eleca
    سلام دوستان :bye

من پست های قبلی polygon رو می خوندم چند تا سوال دارم:

1.تو پروژه ام پلی گان قفل شده،تیک lock primitive روهم برداشتم ولی پلی گان رو نمی تونم انتخاب کنم(التیوم 14)،این که گفته شده پلی گان رو باید انتخاب کرد سپس کلیک راست کنم،چجوریه؟(هیچ جوری پلی گان انتخاب نمیشه :cry2

سلام

احتمالا در این قسمت لایه ای که پلی گان رو در اون کشیدین انتخاب نکردین و در این صورت نمی تونید اون رو انتخاب کنید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته

سلام

احتمالا در این قسمت لایه ای که پلی گان رو در اون کشیدین انتخاب نکردین و در این صورت نمی تونید اون رو انتخاب کنید.
      چه سوتی دادم :mrgreen: تنظیمات polygon روی botton گذاشتم تو محیط کار روی لایه top بودم :redface:
      فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

دیدگاه

سلام دوستان به تعداد 3 فقره سوال داشتم :mrgreen:

1-برای پلیگان باید از کدوم منو برم ؟

2-مثلا مدار دو رو طراحی کردم ؛ حالا میخوام فقط رو لایه BUTTON باشم یا مثلا TOP (چیزی تقریبا شبیه فتوشاپ) :mrgreen:

3-سایز تعدادی از ترک هارو یکجا بخوام عوض کنم ؟ :redface: :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamadeng
          سلام دوستان به تعداد 3 فقره سوال داشتم :mrgreen:

1-برای پلیگان باید از کدوم منو برم ؟

2-مثلا مدار دو رو طراحی کردم ؛ حالا میخوام فقط رو لایه BUTTON باشم یا مثلا TOP (چیزی تقریبا شبیه فتوشاپ) :mrgreen:

3-سایز تعدادی از ترک هارو یکجا بخوام عوض کنم ؟ :redface: :nice:
          2 - در قسمت پایین صفحه لایه ها قابل انتخاب هستن.

3 - در صورتی که یک مشخصه مشترک دارن با انتخاب یکی از آن ها و با استفاده از قابلیت انتخاب بر اساس مشترک بودن یک خاصیت می تونید همه رو انتخاب و سپس تغییرات لازم رو اعمال کنید. کلیک راست روی مورد انتخاب شده و زدن گزینه find similar objects

موفق باشید
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X