اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در مورد راه اندازی استپ موتور باl298

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در مورد راه اندازی استپ موتور باl298

سلام
    من یه استپ مو تور 12ولت 1.5امپر با این ایسی راه میدازم فقط مشکل اینه که جریان رو چک میکنم میبینم. بالای 4امپر جریان میکشه (موتور گیر نداره) و ای سی من داغ میکنه من برای منبع از پاور کامپیوتر استفاده میکنم حالا سوالم اینه که با همین l298 راه بندازمش یا اینکه با ای سی های خانواده یulnXXXX راه بندازمش

پاسخ : در مورد راه اندازی استپ موتور باl298

نوشته اصلی توسط LABAF1
    سلام
    من یه استپ مو تور 12ولت 1.5امپر با این ایسی راه میدازم فقط مشکل اینه که جریان رو چک میکنم میبینم. بالای 4امپر جریان میکشه (موتور گیر نداره) و ای سی من داغ میکنه من برای منبع از پاور کامپیوتر استفاده میکنم حالا سوالم اینه که با همین l298 راه بندازمش یا اینکه با ای سی های خانواده یulnXXXX راه بندازمش
    با سلام :
    l298 بهترین راه انداز موتور ها می باشد که اکثرا در در ربات ها مورد استفاده قرار می گیرد، اگر جریان کشی زیاد دارید باید دنبال عیب بگردید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
      با سلام :
      l298 بهترین راه انداز موتور ها می باشد که اکثرا در در ربات ها مورد استفاده قرار می گیرد، اگر جریان کشی زیاد دارید باید دنبال عیب بگردید.
      سلام آقای علی تحیری خسته نباشید
      یه سوال دارم این درایورها که برای استپ موتور ها میفروشند چجوری هستن یعنی اون ها هم l298 دارند؟؟؟بعضی هاشون رو دیدم میگن فیلتر EMI دارن
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

با ماژولهای درایوری که اخیرا برای درایو استپ موتور اومده فکر کردن به ساخت درایور برای استپر اشتباهه
        قویترین چیپ ها با بالاترین راندمان موجوده
        AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط RezaMahzoonie
          با ماژولهای درایوری که اخیرا برای درایو استپ موتور اومده فکر کردن به ساخت درایور برای استپر اشتباهه
          قویترین چیپ ها با بالاترین راندمان موجوده
          ببخشید میشه چند نمونه از درایور استپ بگید و جاهایی که این درایور میفروشن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_mt109
            ببخشید میشه چند نمونه از درایور استپ بگید و جاهایی که این درایور میفروشن
            درایور استپر موتور DRV8825 ویژه پرینتر سه بعدی

درایور استپر موتور A4988 Reprap تایوانی

درایور میکرواستپ TB6600 قابدار 4A

ماژول درایور استپر موتور 3 آمپر TB6560- کنترل تا 1/16 استپ

اینا چیزایی هستن که در حد l298 و حتی خیلی بهتر جواب میدن
            AYRIC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X