اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

من یه روبات 24 سنسور میسازم یه ایده دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من یه روبات 24 سنسور میسازم یه ایده دارم

من به جای اینکه خروجی های سنسور هام رو ببرم به یه میکرو ای وی ار اول 8تا8تا ببرم تو سه تاایسی دیگه ای وی ار روش پردازش بشه (یعنی برنامه ای بنویسم که اگه فلان خروجی سنسور. م یک شد فلان پایه ی ای سی 1بشه ) بعد از این سه تا ای سی از هر کدوم یه پایه بره تو یه ای سی ای وی ار دیگ بعد اونجا تو برنامش بنویسم ا گه فلان پایه از که از اون سه تا ایسی خروجی هس 1شد فلان موتور رو راه بنداز نظروتون چیه

پاسخ : من یه روبات 24 سنسور میسازم یه ایده دارم

نوشته اصلی توسط LABAF1
    من به جای اینکه خروجی های سنسور هام رو ببرم به یه میکرو ای وی ار اول 8تا8تا ببرم تو سه تاایسی دیگه ای وی ار روش پردازش بشه (یعنی برنامه ای بنویسم که اگه فلان خروجی سنسور. م یک شد فلان پایه ی ای سی 1بشه ) بعد از این سه تا ای سی از هر کدوم یه پایه بره تو یه ای سی ای وی ار دیگ بعد اونجا تو برنامش بنویسم ا گه فلان پایه از که از اون سه تا ایسی خروجی هس 1شد فلان موتور رو راه بنداز نظروتون چیه
    این هم یک جور طراحی هست :nerd:
    این روش خوبه ولی باید دقت کنی به بعضی متغیر ها مثلا تاخیر آی سی مورد نظر توان مصرف نوع ارتباط(مثلا بعضی ارتباط ها یک وقفه ایجاد میکنن تو میکرو
    هرکس یه مدلی طراحی میکنه فردی رو دیدم که با fpga طراحی کرده بود مثل موشک بود رباتش :angry:
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X