اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال کلی راجب ARM و USB HOST

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال کلی راجب ARM و USB HOST

سلتم دوستان
    بنده سابق ارم های سری at91sam7s رو کار کرده بودم البته مدتی هست میخوام تخصصی وارد lpc بشم
    میخواستم usb host ای بسازم که فلش مموری های بالای 16 گیگ رو هم بخونه و همین طور فرمت fat32 یا ntfs براش فرقی نکنه و جفتشو بخونه
    آیا با آرم میشه ؟ کسی این کارو کرده ؟
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : سوال کلی راجب ARM و USB HOST

سلام
    فلش 4 گیگ که داشتم مشکلی نداشته و کار می کنه
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

ممنون از پاسختون هر فرمتی باشه ؟ چه fat32 یا ntfs ?
      و آیا فلش بالاتر 8 رو میتونین تست کنید ؟
      یک دنیا تشکر
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

کس دیگه ای اینکارو نکرده ؟

دیدگاه

سلام.
          ببینید سوال شما دو جنبه داره:
          1- آیا سخت افزار USB Host روی میکروی آرم می تونه ظرفیت بالاتر از مثلا 8 گیگ رو ساپورت کنه؟
          2- آیا نرم افزار (کتابخونه های) موجود برای آرم، می تونه فرمت NTFS رو ساپورت کنه؟

حالا جواب:
          1- از نظر سخت افزاری واحد USB Host مثلا تو میکروی LPC1768 مشکی با فلش 8G نداشته. تجربه خود من این بوده. به نظرم هم ارتباطی به حجم نداره. چون فلش با هر حجمی از پروتکل USB استفاده می کنه که تو داخل آرم موجود هستش.
          2- من فرمت FAT رو تست کرده بودم. برای NTFS رو باید کتابخونه براش پیدا کنید. نمی دونم کتابخونه کیل یا Chan می تونند ساپورت کنند یا نه!
          ---------
          .
          .
          ...........

دیدگاه

ممنون از پاسختون
            چرا برای fat اینقدر کتابخونه چ برای avr چ برای Arm هست ولی برای ntfs که فرمت استانداردو جدیدتری هست مطلبی نیست ؟
            شما احیانا مطلبی ندارید ؟ چون با سرچی ک من زدم هیـــچ چیز بدردبخوری اصلا تو صفحع اول گوگل ب چشم نیومد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X