اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن اطلاعات روتر توسط سریال avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواندن اطلاعات روتر توسط سریال avr

سلام
    من یک سری اطلاعات از طریق وای فای لپتاپ می فرستم به روتر و میخوام اون سمت اطلاعات رو از طریق lan روتر بگیریم و تبدیل به سریال کنم و با avr بخونم.
    از چه ماژول یا ایسی استفاده کنم؟
    یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
    عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

پاسخ : خواندن اطلاعات روتر توسط سریال avr

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
    سلام
    من یک سری اطلاعات از طریق وای فای لپتاپ می فرستم به روتر و میخوام اون سمت اطلاعات رو از طریق lan روتر بگیریم و تبدیل به سریال کنم و با avr بخونم.
    از چه ماژول یا ایسی استفاده کنم؟
    بهتره واس این کارا از ARM استفاده کنی ،چرا از AVR ?سوال دیگ اینکه مگه روتر اطلاعات از وای فای به lan انتقال میده ؟ میخوای با پروتکل شبکه کار کنین ؟

دیدگاه

برای این کار قبلا از مبدل ethernet to rs232 موکسا استفادده می کردیم. حالا می خواستم بدون این دستگاه کار کنم ایا ماژول یا ایسی هست تا ethernet lan رو به سریال تبدیل کنه؟
      یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
      عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
        برای این کار قبلا از مبدل ethernet to rs232 موکسا استفادده می کردیم. حالا می خواستم بدون این دستگاه کار کنم ایا ماژول یا ایسی هست تا ethernet lan رو به سریال تبدیل کنه؟
        واس این جور ای سی ها یه سرچی تو سایت http://analog.com بزن بهترین جواب میگیری ... کار خودم این سایت خیلی را انداخته
        بعد لیست محصولاتی که پیدا کردی بیا تو گوگل سرچ کن ببین فروشگاه های ایرانی این ic دارن یا نه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X