اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده برای شروع کسب وکار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده برای شروع کسب وکار

سلام دوستان
    شاید عده ای مثل من باشند که خیلی حرفه ای نیستن ولی بخوان با ایده ساده ولی کاربردی و نیاز بازار یه کاری رو شروع کنن ولی نمیدنن باید از کجا و چطوری!!!!

اینجا میخوام از کسانی که تمایل دارن ،درخواست کنم برای افرادی امثال من که میخوان کاری شروع کنن ولی با بازار و وضعیت آن خیلی آشنا نیستن،از تجربیاتشون بگن و راهنمایی کنن که ما میتونیم برای شروع مثلا چه محصولی رو تولید کنیم که با وجود شرکت های بزرگ بشه فروش هم داشت

پاسخ : ایده برای شروع کسب و کار

خوب این یک پرسش خیلی تکراری (در این تالار) اما مهم است. همه چیز بستگی به توانائی فنی شما + پایه تکنولوژی که در اختیار دارید + نیاز روز بازار + وضعیت رقبا + شرایط اقتصادی روز کشور + میزان سرمایه در دسترس + قوانین محیط کسب و کار در کشور و ... دارد.

بنابراین تنها توصیه ای که در این مقطع می توانم خدمت شما ارائه دهم، این است که در این کشور؛ «تقاضا محور» پیش بروید و نه «ایده محور». یعنی سعی کنید ابتدا سفارش بگیرید و بعد پروسه تولید (مسائلی مثل برآورد سود دهی، کسب تکنولوژی، طراحی، ساخت و ...) را شروع کنید.

دیدگاه

پاسخ : ایده برای شروع کسب وکار

سلام
      خواندن کتاب " استارت پ، نوپای هفت روزه" پیشنهاد میگردد
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X