اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در صفحه کد ویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در صفحه کد ویژن

سلام
    من مشکلی در کدویژن دارم وقتی بازش میکنم صفحه نوشتن برنامه و کد خیلی کوچیک میشه و به هیچ وجه نمیشه بزرگش کرد...چند بار پاکش کردم و دباره نصبش کردم ولی درست نشد..
    اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم...

پاسخ : مشکل در صفحه کد ویژن

منوی setting => Editor
    زبانه Text
    میتوانید سایز فونت و چیزهای دیگه را تغییر دهید.

دیدگاه

بسیار بسیار ممنونم..اما متاسفانه با این کار هم درست نشد...چون فک میکنم خود برنامه دچار مشکل شده بود و فایلهای سیستمیش دچار مشکل بود..
      در نهایت بعد از چند بار uninstall کردن و نصب دوباره باز هم درست نشد چون بعد از پاک کردن برنامه هم بعضی فایل ها میمونن و در نصب بعدی همین مشکلات بوجود میاد...
      اگه شما هم در این نرم افزار یا هر نرمافزار دیگه ای به چنین مشکلی برخوردید و با نصب دوباره مشکلتون حل نشد این کارها رو انجام بدید..
      1-بعد از uninstall کردن نرم افزار پوشه نصبش رو کاملا پاک کنید..ولی مراقب باشید سورسی در اونجا ذخیره نکرده باشید...
      2-به این ادرس ها در درایور C (محل نصب ویندوز) برید:
      -ادرس AppData\Roaming که ممکنه hiden یا مخفی باشه..
      -ادرس Users\All Users که این هم ممکنه مخفی باشه..
      -ادرس C:\ProgramData این هم ممکنه مخفی باشه...
      3-در هر سه ادرس بالا پوشه ای با نام نرم افزر مورد نظر وجود داره که باید اون رو پاک کنید.برای کد ویژن اسم این پوشه HP InfoTech هست..
      4-با تایپ کلمه regedit در run یا پایین نوار ابزار قسمت start ویرایشگر رجیستر رو باز کنید و در ستون چپ در دو پوشه دومی و سومی هرکدوم زیرپوشه ای به نام software وجود داره در هر کدوم پوشه HP InfoTech رو حذف کنید...
      این کار رو من برای هر نرمافزاری انجام میدم بخشوش برای اونهایی که خوب کرک نشدن و قفل شدن و مشکلم حل شد...

دیدگاه

یه عکس میشه بزارید...
        اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
        1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
        2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal
          بسیار بسیار ممنونم..اما متاسفانه با این کار هم درست نشد...چون فک میکنم خود برنامه دچار مشکل شده بود و فایلهای سیستمیش دچار مشکل بود..
          در نهایت بعد از چند بار uninstall کردن و نصب دوباره باز هم درست نشد چون بعد از پاک کردن برنامه هم بعضی فایل ها میمونن و در نصب بعدی همین مشکلات بوجود میاد...
          اگه شما هم در این نرم افزار یا هر نرمافزار دیگه ای به چنین مشکلی برخوردید و با نصب دوباره مشکلتون حل نشد این کارها رو انجام بدید..
          1-بعد از uninstall کردن نرم افزار پوشه نصبش رو کاملا پاک کنید..ولی مراقب باشید سورسی در اونجا ذخیره نکرده باشید...
          2-به این ادرس ها در درایور C (محل نصب ویندوز) برید:
          -ادرس AppData\Roaming که ممکنه hiden یا مخفی باشه..
          -ادرس Users\All Users که این هم ممکنه مخفی باشه..
          -ادرس C:\ProgramData این هم ممکنه مخفی باشه...
          3-در هر سه ادرس بالا پوشه ای با نام نرم افزر مورد نظر وجود داره که باید اون رو پاک کنید.برای کد ویژن اسم این پوشه HP InfoTech هست..
          4-با تایپ کلمه regedit در run یا پایین نوار ابزار قسمت start ویرایشگر رجیستر رو باز کنید و در ستون چپ در دو پوشه دومی و سومی هرکدوم زیرپوشه ای به نام software وجود داره در هر کدوم پوشه HP InfoTech رو حذف کنید...
          این کار رو من برای هر نرمافزاری انجام میدم بخشوش برای اونهایی که خوب کرک نشدن و قفل شدن و مشکلم حل شد...
          به جای همه این ها می توانید از نرم افزار Your Unistaller استفاده کنید که تموم این کار ها رو به تنهایی خودش انجام میده
          براي جوينده ي علم محدوديتي نيست. "ولو بالسين"

دیدگاه

خیر...من خیلی وقته از این نرم افزار استفاده میکنم و همه برنامه ها و بخصوص این برنامه رو با اون پاک کردم حتی در مد super اما باز این کار ها رو انجام نمیده...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X