اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط با تیونرهای دیجیتالی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط با تیونرهای دیجیتالی

کسی می دونه نحوه ارتباط با تیونر ها که از I2C پشتیبانی می کنن چطوریه ؟ مخصوصا انواع دیجیتالی . روی I2C چی باید بفرستیم و چی بگیریم ؟ حالا پایه های دیگه مثل I , Q هم هست اما حالا از این شروع کنیم

پاسخ : ارتباط با تیونرهای دیجیتالی

دوست عزیزم . دستت درد نکنه از اطلاعاتی که دادین .
    نمی دونم چرا اون لینکها فیلتر شدن . واقعا خیلی مسخره است . به هر حال سعی می کنم بازشون کنم . اون تیونری که من داشتم سعی کردم از طریق یک نقشه از دستگاهی که این تیونر در آن استفاده شده بود ،اطلاعات پایه اش رو بدست بیاورم (فقط اسم هاش، نه کار هر پایه و نحوه ارتباط). اون اینجاست . اگر اطلاعاتی در مورد پایه های دیگه دارید که در تیونر های دیگه مشابه است ، ممنون می شم در اختیارم قرار بدی . مرسی .

لینک فایل : http://www.4shared.com/file/61972739/597a38f7/Tuner.html

دیدگاه

مرسی . من فایلتون رو نگاه می کنم . بگذار هدفم رو از بررسی این تیونر بگم .

من می خواهم این تیونر با دادن اطلاعات فرکانس، سیمبل ریت، پلاریته و FEC روی یک TP قفل کنه . بعد بتونم اطلاعات قدرت و کیفیت اون TP رو از تیونر بگیرم . همون کاری که رسیور خودش می کنه . و به همین ترتیب برای TP های دیگه . چیز دیگه نمی خواهم . ولی نمی دونم که کدام پایه نقش دارند و روند کارش چیه .

من فایل رو نگاه می کنم ولی بازم اگه چیزی می دونی ممنون می شم توضح بدی .
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      فایل رو نگاه کردم، ممنون. توصیحات کوتاهی درمورد پایه ها نوشته بود ولی مشکل من هنوز پابرجاست . ضمنا آی سی که در این تیونر بود شماره اش L6472D-75 ساخت کارخانه LSI بود . دیتا شیتش رو نگاه کردم اما باز چیزی بدرد بخوری نداشت . من هنوز نمی دونم چطور باید با تیونر ارتباط برقرار کنم و اون اطلاعات رو بهش بدم و بگیرم . :sad:

دیدگاه

اگه فکر می کنید همچین چیزی نیست یا نمی شه اینجا رو نگاه کن. پی می شه که اینها ساختن.

http://zteke.trustpass.alibaba.com/product/100085502/Digital_Satellite_Finder.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X