ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33
    2018/03/22
    43
    6

پاسخ : خرابی مولتی متر

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowg

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام و عرض ادب
    بنده میخواستم یک pdf آپلود کنم لطفا راهنمای بفرمائید
    با تشکر
    سلام ،شما میتوانید فایل رو در یک سایت آپلود و بعد لینکش رو بذارید
    2018/06/30
    5
    1

با تشکر از شما دوست عزیز

آموزش کار با مولتی متر VC97

ویرایش توسط khosrowg : 2018/07/10 در ساعت 11:04
    2018/03/22
    43
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan16

باسلام به دوستان گرامی
    مشکلی داشتم
    مولتی مترم علامت باتری میداد براش باتری خریدم بازم علامت باتری میده
    راستی دیگه اصلا هم کار نمیکنه نه اهم مترش کار میکه نه ولت مترش کار میکنه نه امپر مترش کار میکه لطفا راهنمایی کنید
    باتشکر
    :angry: :angry: :angry:
    مولتی متر شما اگه ارزون و چینی باشه انتظار چنین چیزی رو باید داشته باشید. این مولتی متر ها در اثر ضربه آسیب می بینن و اکثر آسیب ها هم بر سر ال سی دی میاد شما ناحیه ال سی دی رو کمی فشار بده شاید چیزی نشون داد
    2018/02/06
    5
    0

سلام دوستان من میخواستم با مولتی مترم جریان اندازه بگیرم همون ورودی ولتاژ تا ۵۰۰ میلی اندازه گیری میکنه که دیگه پراپ در نیاوردم توی رنج ۱۰ آمپر بزنم که الان توی اندازه گیری جریان همینجوری مثل ثانیه شمار برا خودش از ۲۵ شروع میکنه تا صفر وقتی باهاش کاری ندارم صفر میشه دوباره تا میام اندازه گیری کنم جریان میپره رو یه عددی و همینجوری دوباره کم میشه تا صفر چکارش کنم کمکم کنید آیا درست میشه یا نه فکر کنم قطعه ای ازش سوخته درسته سوخته باشه
    ویرایش توسط essi71 : 2018/11/20 در ساعت 01:15
    2011/05/07
    تبریز
    734
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط essi71

سلام دوستان من میخواستم با مولتی مترم جریان اندازه بگیرم همون ورودی ولتاژ تا ۵۰۰ میلی اندازه گیری میکنه که دیگه پراپ در نیاوردم توی رنج ۱۰ آمپر بزنم که الان توی اندازه گیری جریان همینجوری مثل ثانیه شمار برا خودش از ۲۵ شروع میکنه تا صفر وقتی باهاش کاری ندارم صفر میشه دوباره تا میام اندازه گیری کنم جریان میپره رو یه عددی و همینجوری دوباره کم میشه تا صفر چکارش کنم کمکم کنید آیا درست میشه یا نه فکر کنم قطعه ای ازش سوخته درسته سوخته باشه
    سلام دوست عزیز
    توضیحات کامل خیلی به حل مشکل میتونه کمک کنه در غیر اینصورت یا ممکنه اونی که میتونه کمک کنه از خیر تایپیک بگذره یا در بهترین حالت پیدا کردن راه حل طول میکشه
    خوشحال میشدم دانش و اطلاعات کافی داشتم و کمکتون میکردم .. به هر حال با توضیحات کامل که کمترینش مارک و مدل مولتی متره میتونید سریعتر به جواب برسید ..
    اگه میتونید بازش کنید و عکس بذارید .. باطری دستگاه و رو چک کنید .. قسمت میلی آمپر متر رو تست کنید
    جریانی که میخواستید اندازه بگیرید حدودا چند آمپر بوده .. ولتاژش چند بود و خلاصه هر چی که به ذهنتون میرسه
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2017/10/26
    31
    0
    سلام یه مولتی متر دارم همه چیش قشنگ کار میکنه جز اندازه گیری ولتاژ ac مثلا وقتی وصلش میکنم به برق شهری 15 ولت نشون
    2011/05/07
    تبریز
    734
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein 1999

سلام یه مولتی متر دارم همه چیش قشنگ کار میکنه جز اندازه گیری ولتاژ ac مثلا وقتی وصلش میکنم به برق شهری 15 ولت نشون
    درود
    همیشه اینجور مواقع مارک و مدل مولتی متر رو ذکر کنید .. سعی کنید هر اطلاعاتی ک میتونید، بنویسید
    همه رنج های ولتاژ متناوب این مدلی ن ؟ میتونی با تقسیم مقاومتی ( با مقاومت های مگا اهمی و احتیاط کامل) ولتاژ برق شهر رو کمتر کنی تا با رنج های کمتر هم تست کنی
    اگه فقط به یه رنج از ولتاژ متناوب این مشکل رو داری ببین اگه با عوض کردن جای پراب های ک به دوشاخه وصل میکنی ولتاژ کمتری نشون میده احتمالا جایی ک سلکتورش به برد اصلی وصل میشه مس ش ساییده شده (خلاصه درست اتصال برقرار نمیشه)
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2017/10/26
    31
    0

مدل مولتی متر SUOER SD 9208A
    2017/10/26
    31
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013

درود
    همیشه اینجور مواقع مارک و مدل مولتی متر رو ذکر کنید .. سعی کنید هر اطلاعاتی ک میتونید، بنویسید
    همه رنج های ولتاژ متناوب این مدلی ن ؟ میتونی با تقسیم مقاومتی ( با مقاومت های مگا اهمی و احتیاط کامل) ولتاژ برق شهر رو کمتر کنی تا با رنج های کمتر هم تست کنی
    اگه فقط به یه رنج از ولتاژ متناوب این مشکل رو داری ببین اگه با عوض کردن جای پراب های ک به دوشاخه وصل میکنی ولتاژ کمتری نشون میده احتمالا جایی ک سلکتورش به برد اصلی وصل میشه مس ش ساییده شده (خلاصه درست اتصال برقرار نمیشه)

بازش کردم اون قسمت مسی که گفتید سالمه نمیدونم چرا رو ac اینجوری میکنه
    2011/05/07
    تبریز
    734
    120

رنج های دیگه مثل ۲۰۰ ولت یا ۲۰ ولت هم همین وضعی ان؟
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33