اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش آمپر

سلام.
    چطور می شه از 3800 میلی آمپر بر ساعت به 1200 میلی آمپربر ساعت رسوند؟
    من یه باتری با خروجی 3.7 ولت و 3800 میلی آمپر دارم و م خوام با اون یه فن رو که با 3.7 ولت و 1200 آمپر روشن می شه ،روشن کنم.
    باتشکر. :smile: :smile: :smile:

پاسخ : کاهش آمپر

اگه روی فن نوشته 3.7 ولت (که بعید میدونم oo با باطری 3800 هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه
    در صورتی که ولتاژ یکی باشه مصرف کننده به اندازه نیاز خودش آمپر میکشه
    قبل از این کار مطمئن باشید که فنتون برای کار با 3.7 ولت ساخته یا بهینه شده
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نه فن 5 ولته اما با 1.5 ولت تستش کردم و روشن شد.پس اگر مشلش این نیست پس چی می تونه باشه؟

دیدگاه

روشن میشه ولی سرعتش کمه فکر نکنم مشکلی ایجاد بشه چون فن های معمولی کمتر از 500 میلی آمپر میکشن
        زندگی پر ز وجود است ولی ..
        ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط گمنام228
          سلام.
          چطور می شه آمپراژ رو از 3800 میلی آمپر به 1200 میلی آمپر رسوند؟
          من یه باتری با خروجی 3.7 ولت و 3800 میلی آمپر دارم و م خوام با اون یه فن رو که با 3.7 ولت و 1200 آمپر روشن می شه ،روشن کنم.
          باتشکر. :smile: :smile: :smile:
          با سلام :
          اگر موارد مطروحه شما دقیقا باتری 3.7 ولت 3.8 آمپر ساعت باشد و فن شما 3.7 ولت با جریان مصرفی 1.2 آمپر ، شما به جای یک فن می توانید با این توان 3 فن مشابه را راه انداری کنید، چون باتری 3.7 ولت زمانی که فول شارژ می شود ولتاژ آن به 4.4 ولت هم می رسد و با وصل یک فن 5 ولت فقط با کمی کم تر از دور نامی خود می چرخد. اما احتمال می دهم پارامتر های یاد شده چیز دیگری باشد.
          علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
          نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X