ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2007/08/02
    1,354
    846

هویه مادون قرمز

درود
    هویه مادون قرمز چگونه کار میکنه . یک نمونه هویه دیدم که باهاش چیپ مادر برد بر میداشتند . اگه با هوا گرم بود حتما قطعات دور برش مثل مقاومت و خازن هارو میکند . ولی یک نمونه هویه هست که من از نزدیک ندیدم ولی مستقیم میبرنش سر چیپ و مستقیم اون قطعه گرم میشه و در میاد.
    مگه مادون قرمز هم گرما داره ؟؟؟ اون هم 300 تا 400 درجه
    بر دوستان رفته چه افسوس میخوری
    ما هم مگر جواز اقامت گرفته ایم
    2012/10/25
    تهران
    797
    11

پاسخ : هویه مادون قرمز

اصلا حرارت فقط از طیف مادون قرمز هست.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!
    2007/12/23
    زمین
    247
    88

سلام اره یه لامپ 300 وات مادون قرمز بالا داره یه 100 وات زیر ویه سنسور دما که کنار چیپ میزاری برا چک کردن دما
    بدون هوا یکنواخت فیبر رو گرم میکنه بیشتر برا تعویض چیپهای bga استفاده میشه
    محک
    2009/12/26
    1,732
    265

نقل قول نوشته اصلی توسط siyavash2k
    اصلا حرارت فقط از طیف مادون قرمز هست.
    چیزی که میخواهید بگید درسته ولی چیزی که گفتید اشتباهه متاسفانه
    این جمله ی شما کل فیزیک کوانتوم رو برد زیر سوال

2013/07/08
    اصفهان
    696
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    فکر می کنم منظورشون این بود که انتقال حرارت از طریق تابش، تنها به وسیله فوتونهای IR طیف انجام می شه که البته سخن درستی است.
    2012/10/25
    تهران
    797
    11

چیزی که می خواستم بگم و چیزی که گفتم و چیزی که دارم می گم و چیزی که خواهم گفت و چیزی که گفته بودم و چیزی که به قول شما فیزیک کوانتوم را زیر سئوال برد در یک کلام درسته.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    2007/08/02
    1,354
    846

ممنون . میشه بگید که این قطعه ای که این دما به صورت مادون قرمز تولید میکنه چیه ؟؟؟؟
    بر دوستان رفته چه افسوس میخوری
    ما هم مگر جواز اقامت گرفته ایم
    2009/12/26
    1,732
    265

نقل قول نوشته اصلی توسط S S
    ممنون . میشه بگید که این قطعه ای که این دما به صورت مادون قرمز تولید میکنه چیه ؟؟؟؟
    لامپ اینفرارد هست در بازار هم موجوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
    فکر می کنم منظورشون این بود که انتقال حرارت از طریق تابش، تنها به وسیله فوتونهای IR طیف انجام می شه که البته سخن درستی است.
    نه آقای نواور این حرف درست نیست- منظورتون از حرارت چیه!؟ اگر منظور انرژی هست انتقال انرژی توسط تمامی طیف انجام میشه و به این بستگی داره دمای جسم چقدر باشه
    اجسام در هر دمایی تابش دارن و فرکانس یا طول موج تابش با دمای جسم ارتباط داره یعنی اگر دمای جسم بالاتر بره طول موج به سمت فرکانس های بالاتر شیفت میکنه ...
    چیزی که می خواستم بگم و چیزی که گفتم و چیزی که دارم می گم و چیزی که خواهم گفت و چیزی که گفته بودم و چیزی که به قول شما فیزیک کوانتوم را زیر سئوال برد در یک کلام درسته.

---
    اقای طراح از شهریور به سایت سر نزدن خیلی از کاربران قدیمی و کسانی که کمک حال بودن از فروم دست شستن این نمونه ی یکی از دلائلی هست منجر به این اتفاقات شده
    2012/10/25
    تهران
    797
    11

لامپ اینفرارد هست در بازار هم موجودهنه آقای نواور این حرف درست نیست- منظورتون از حرارت چیه!؟ اگر منظور انرژی هست انتقال انرژی توسط تمامی طیف انجام میشه و به این بستگی داره دمای جسم چقدر باشه
    اجسام در هر دمایی تابش دارن و فرکانس یا طول موج تابش با دمای جسم ارتباط داره یعنی اگر دمای جسم بالاتر بره طول موج به سمت فرکانس های بالاتر شیفت میکنه ...
    ---
    اقای طراح از شهریور به سایت سر نزدن خیلی از کاربران قدیمی و کسانی که کمک حال بودن از فروم دست شستن این نمونه ی یکی از دلائلی هست منجر به این اتفاقات شده
    خوبه که خودتون هم می گین لامپ اینفرارد.
    خیلی خوب بود که به مورد شماره 2 اشاره کردین.چون این مورد در ارتباط با خودتون هم ظاهرا صادق هست. اما به نظر میاد مورد شماره یک را ندیدین. و به خاطر مورد شماره 3 من با شما هیچ بحثی نمی کنم.
    در ضمن بهتره که از طرف دیگران قضاوت نکنین. شاید این نمونه ی یکی از دلائلی باشه که جناب آقای طراح و خیلی از کاربران قدیمی که کمک حال بودن از فروم دست شستن و سر نمیزنن.

2009/12/26
    1,732
    265

خوبه که خودتون هم می گین لامپ اینفرارد.
    خیلی خوب بود که به مورد شماره 2 اشاره کردین.چون این مورد در ارتباط با خودتون هم ظاهرا صادق هست. اما به نظر میاد مورد شماره یک را ندیدین. و به خاطر مورد شماره 3 من با شما هیچ بحثی نمی کنم.
    در ضمن بهتره که از طرف دیگران قضاوت نکنین. شاید این نمونه ی یکی از دلائلی باشه که جناب آقای طراح و خیلی از کاربران قدیمی که کمک حال بودن از فروم دست شستن و سر نمیزنن.
    دلیلی برای ادامه صحبتها نمیبینم
    مورد 1 هم که ... شما باور تقریبا اشتباهی در این مورد داشتید من هم تا حدودی خواستم اطلاعات دقیقتری ارائه کنم ولی ظاهرا بالاتر از باور های شما بوده!
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13