اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمایشگرهای LCD انعطاف پذیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نمایشگرهای LCD انعطاف پذیر

سلام؛

به نظرتون می شه LCDهای جدید انعطاف پذیر را در پروژه های با میکروکنترلرهای معمولی راه اندازی کرد؟ (تصویر زیر مربوط به نمایشگر 6 اینچی منعطف LG از نوع FOLED است)

پاسخ : نمایشگرهای LCD انعطاف پذیر

شدن که میشه - چرا که نه .
    کجا میفروشن ؟؟ فکر نکم وارد بازار شده باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
      شدن که میشه - چرا که نه .
      کجا میفروشن ؟؟ فکر نکم وارد بازار شده باشه
      ممنون؛
      در مورد خریدن؛ می شه بالاخره با چند هفته تاخیر، اون رو از طریق سفارش خارجی به دست آورد، اما فعلا دنبال پارت نامبر و دیتاشیت اون هستم تا ببینم پروتوکل ارتباطی اون چیه و اینکه چه میکروئی می تونه اون رو هندل کنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
        اما فعلا دنبال پارت نامبر و دیتاشیت اون هستم تا ببینم پروتوکل ارتباطی اون چیه و اینکه چه میکروئی می تونه اون رو هندل کنه.
        حدس من اینه که روش نوشتن روی این lcd با lcdهای گرافیکی دیگه مثل n96 و امثال اون فرقی نداره ولی طبق فرمایش شما حتما باید دیتاشیتش باشه .
        اندازش نسبتا بزرگه (حدودا 7 اینچ) و نمیشه با avr و xmega به سرعت قابل قبول رسید .
        احتمالا مسیر ارتباط دیتا تو این "ال سیدی" 24 بیتی هست .
        ولی خیلی باحاله - میتونه کاربردهای باور نکردنی و فوق العاده ای داشته باشه .
        خیلی ممنون

دیدگاه

ظاهرا این نمایشگر ها با انواع معمولی فرق دارند و در واقع سنسور هم هست چون با میزان خمشی که بهش وارد میشه عکس العمل نشون میده! البته شاید از سنسور خمش برای این کار استفاده کردند و ایده ی اصلیه این عکس هم فکر میکنم ترکیب نمایشگر با سنسور خمش بوده که خیلی هم جالب بود-مخصوصا کارتونهایی که تو صفهات ورق میزنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X