اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در طراحی فیبر دو لایه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در طراحی فیبر دو لایه

بچه ها سلام.من اولین باره ک اینجا پست میذارم.شاید سوالم برای شما پیش پا افتاده باشه یا قبلا اینجا مطرح شده باشه.
    راستش من به یک مشکلی برای طراحی فیبر دو لایه متالیزه برخورد کردم.من فیبرم رو دو لایه طراحی کردم و موقعی ک برای چاپ بیرون بردم اون طرف برگشت بهم گفت برای چاپ فیبرهای دولایه متالیزه باید یک فایل که سوراخهای روی فیبر رو مشخص کرده هم پرینت بگیری ولی من هرچی فکر کردم و دقت کردم چنین چیزی پیدا نکردم.تا حالا فقط فیبر تک لایه داده بودم بیرون برای چاپ.از دوستان میخوام کمکم کنید و بهم بگید از چه چیزایی باید پرینت بگیرم؟

پاسخ : مشکل در طراحی فیبر دو لایه

نوشته اصلی توسط alirayat2014
    بچه ها سلام.من اولین باره ک اینجا پست میذارم.شاید سوالم برای شما پیش پا افتاده باشه یا قبلا اینجا مطرح شده باشه.
    راستش من به یک مشکلی برای طراحی فیبر دو لایه متالیزه برخورد کردم.من فیبرم رو دو لایه طراحی کردم و موقعی ک برای چاپ بیرون بردم اون طرف برگشت بهم گفت برای چاپ فیبرهای دولایه متالیزه باید یک فایل که سوراخهای روی فیبر رو مشخص کرده هم پرینت بگیری ولی من هرچی فکر کردم و دقت کردم چنین چیزی پیدا نکردم.تا حالا فقط فیبر تک لایه داده بودم بیرون برای چاپ.از دوستان میخوام کمکم کنید و بهم بگید از چه چیزایی باید پرینت بگیرم؟
    میشه بگید با چه نرم افزاری کار میکنید؟؟؟
    پس چی شد نمیخوایید بگید
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

من با آلتیوم کار میکنم دوست عزیز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirayat2014
        من با آلتیوم کار میکنم دوست عزیز
        چه کاریه دیگه پرینت گرفتن؟؟؟؟؟؟؟فایلت رو تو فلش ببر براش اونم برات بزنه
        فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

دیدگاه

اصلا من حکمت این فایلی رو که ایشون میخوام رو نمیدونم؟؟
          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
            اصلا من حکمت این فایلی رو که ایشون میخوام رو نمیدونم؟؟
            فرض رو بر این هم بذاریم که نمی خواد فایل pcbایش دست کسی باشه،می تونه خروجی gerber بده
            فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eleca
              فرض رو بر این هم بذاریم که نمی خواد فایل pcbایش دست کسی باشه،می تونه خروجی gerber بده
              میتونه ولی قبول نمیکنن
              منظورم شرکت های کوچک و با توان علمی کم اصلا این فرمت رو نمیشناسند
              ولی من خودم به شخصه گربر قبول میکنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X