اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یادگیری arm-lpc1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یادگیری arm-lpc1768

سلام دوستان گلم.من بنا به شرایطی مجبورم میکروکنترلر arm-lpc1768 رو کامل یاد بگیرم.راستش اصلا نمیدونم این میکروکنترلر چه امکانات یا ویژگی هایی داره.یعنی وحشتناک از آرم بی اطلاعم ولی الان مجبور به یادگیری هستم.هر کدوم از دوستان اگه میتونن کمک کنن بهم ممنون میشم.کتابی ،جزوه ای ،فیلم آموزشی و .... خلاصه هر جوری ک میتونید به این داداشتون کمک برسونید

پاسخ : یادگیری arm-lpc1768

نوشته اصلی توسط alirayat2014
    سلام دوستان گلم.من بنا به شرایطی مجبورم میکروکنترلر arm-lpc1768 رو کامل یاد بگیرم.راستش اصلا نمیدونم این میکروکنترلر چه امکانات یا ویژگی هایی داره.یعنی وحشتناک از آرم بی اطلاعم ولی الان مجبور به یادگیری هستم.هر کدوم از دوستان اگه میتونن کمک کنن بهم ممنون میشم.کتابی ،جزوه ای ،فیلم آموزشی و .... خلاصه هر جوری ک میتونید به این داداشتون کمک برسونید
    سلام

عجیبه که کسی جواب نمیده :eek:
    در مورد این میکرو منابع آموزشی زیاد هست پس خیالت راحت
    تو همین سایت یه کتاب خوب هست که کامل این میکرو رو آموزش داده اونو بگیر OK میشی
    البته تو سایت ها هم بگردی پیدا میکنی

منم مثل شما همین هفته پیش هدر برد این میکرو رو سفارش دادم و البته کتابشم گرفتم و میخوام کلن یادش بگیرم
    شاید بتونیم باهم جلو بریم تو آموزش این میکرو

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirayat2014
      سلام دوست عزیز ،در مورد این میکرو منابع زیاد هست،اول دیتا شیت و منوال های خود NXP وبعد اپلیکیشن نوت ها و مثال های سایت www.lpcware.com و استفاده از همین فروم های فارسی ،ضمنا به نظرم یه بورد آموزشی کامل حتما بگیر که سرعتتو یادگیریتو حداقل 10 برابر میکنه چون تقریبا همه چی روش هست با مثال و شماتیک و ...مثل لند تایگر که کویرالکترونیک داره یا بورد آموزشی ECA که تو فروشگاه هست.کتاب هم زیاده مثل کتاب آقای خوش باطن و کتابهای دیگر که من زیاد آشنا نیستم.راستی فیلمهای آموزشی هم میتونه کمکت کنه و سرعتتو بیشتر کنه
      امیدوارم موفق باشی

دیدگاه

من یه کتابخونه دارم آماده می کنم که بشه به راحتی باهاش کار کرد. فعلا برای GPIO و وقفه ی خارجی و تایمر رو نوشتم و دوتای اولی رو پ کردم.البته باید C++ بلد باشی. لینکشم دوست دارم بزارم اما دوستان فکر می کنم پاکش کنن! یه سرچ بزن "هسته های باز" شاید پیداش کردی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X