اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن خروجی رادیو کنترل ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواندن خروجی رادیو کنترل ها

با سلام
    بنده نیاز به راهنمایی دارم تا بتونم خروجی pwm رادیو کنترل را به 0 و1 تبدیل کنم.
    در تاپیک های مختلف دیدم هیچ کس به نتیجه نرسیده و در سایت های مختلف هم دیدم.
    کسی کار کرده با این سیستم؟؟؟
    با تشکر

پاسخ : خواندن خروجی رادیو کنترل ها

کسی از دوستان نمیتونه کمکی کنه؟؟؟
    این مورد خیلی فوری هستش که حداقل بتونم چند روزه ازش تست بگیرم

دیدگاه

خیلی کلی سوال پرسیدین.
      مدل های بسیار متفاوتی از رادیو کنترل ها با فرکانس های مختلف در بازار موجود است.
      اگر مدل خواصی در نظر دارید بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن
      If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

سلام. من که خیلی بلد نیستم :cry2: اما فکر کنم پالس PWM خروجی رادیوکنترل را با روشی مثل فرکانس متر ها می توانید به یک ورودی میکرو متصل کرده و فرکانس آن را اندازه گیری و بر اساس آن 0 و 1 متناظر تولید نمایید.
        STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Javad Moosavi
          سلام. من که خیلی بلد نیستم :cry2: اما فکر کنم پالس PWM خروجی رادیوکنترل را با روشی مثل فرکانس متر ها می توانید به یک ورودی میکرو متصل کرده و فرکانس آن را اندازه گیری و بر اساس آن 0 و 1 متناظر تولید نمایید.
          اگه به الکترونیک و برنامه نویسی میکرو آشنا نباشید. بهترین راه استفاده از ماژول های آماده است مانند:
          http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rf/4854-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-4-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-fix-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA.html

اگر نه می تونید از ماژول +NRF24L01 استفاده کنید
          http://eshop.eca.ir/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88?controller=search&a mp;orderby=position&orderway=desc&search_q uery=nrf&submit_search=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A C%D9%88
          If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

سلام

اگر منظورتون رادیو کنترل های حرفه ای هواپیما و ... ی مدل هست

در بسکام با دستور pulsein به راحتی میتونید دیوتی سایکل pwm رو بخونید.

در کدویژن هم با کمک وقفه خارجی و تایمر میتونید یه تابع خوب درست کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X