اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هنگ کردن ارتباط سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هنگ کردن ارتباط سریال

سلام . یه برنامه واسه دریافت اطلاعات از میکرو نوشتم .قبلا خوب کار میکرد و تو درسافت مشکل نداشتم ولی الان که ویندوز عوض کردم و دوباره لب ویو نصب کردن . پس از یک دقیقه دیگه چیزی دریافت نمیشه؟! ولی با برنامه های دیگه مشکلی نداره و دریافت بخوبی انجام میشه. ممشکل از چیه؟ بعد از هنگ کردن هم هیچ اروری داده نمیشه و البته برنامه استپ هم نمیشه. و واسه بستنش باید مبدل سریال به یو اس پی رو جدا کنم.

پاسخ : هنگ کردن ارتباط سریال

از عملگر تاخیر زمانی توب برنامت استفاده کردی ؟
    اگه اره علتش همونه
    اگه نه
    دراویر های رو چک کن خصوصا ویزا ران تایم لب ویو

دیدگاه

ممنون لب ویو 2013 دارم visa14 رو نصب کردم.بعضی مواقع هم کامپیوتر رو ریست میکنه

دیدگاه

visa 14 فکر نکنم روی ۲۱۰۳ درست کار کنه
        آز طرفی ریست شدن کامپیوترتون احتمالا به خاطر فرستادن کد هاش اشتباه به دستگاه و تحویل گرفتن جواب های مورد دار از سخت افزاره
        بهتره با هایپر اول ستخ افراتون رو با کامنت ها تست کنین

دیدگاه

سخت افزار رو با هایپر چک کردم مشکلی نداشت... اخه چرا؟ بدون ارو دریافت قطع میشه و هیچ اطلاعاتی دریافت نمیشه برنامه هم اصلا استپ نمیکنه تا مبدل رو جدا کنم. بعدم بعضی موضع ها ریست میکنه کامپیوترم رو.

دیدگاه

چه مبدلی استفاده میکنی مهندس

دیدگاه

مارکش OMEGA است .قبلا که باهاش کار میکردم عالی بود تا اینکه یه ویندوز عوض کردم..... :cry: :cry: :cry:الان از مبدل نیست(فکر میکنم) چون فقط با لب ویو اینجوری میشه تو برنامه های دیگه مشکلی نداره خوب کار میکنه

دیدگاه

نه مهندس منظور اینکه مبدل ولتاژ به جریان استفاده میکنی ؟ یو اس بی به ار اس ۲۳۲ ؟آ‌۴۸۵؟ .....

دیدگاه

RS232/USB. بعد هم مشکلی که هست بعضی مواقع بعد از یک دقیقه دریافت اطلاعات ریست میکنه کامپیوتر روٰ یا اینکه دریافت قطع میشه (بعد از یک دقیقه)بعد هم برنامه استپ نمیکنه تا مبدل رو جدا کنم. بعد استپ میشه..دارم از لب ویو نا امید میشم

دیدگاه

اگر مبدلت رو درست وصل کردی و توی نرم افزار های دیگه مثله هایپر هم جواب میگیری فقط دو مورد میتونه وجود داشته باشه

۱ برنامه رو اشتباه نوشتی ( به احتمال زیاد پورت اشتباه انتخاب کردی یا از عملگر ویت به صورت نادرست استفاده کردی)
                    ۲ ویزا و ویزا ران تایم شما دچارمشکل شذه و دوباره باید نصب بشه
                    لطفا عکس کد رو با کامنت ارسالی بفرست
                    در صورتیکی میتونی یه سخت افزار دیگه که جوابشو قبلا گرفتی رو توی لب ویو دوباره چک کن

دیدگاه

از ویندوز نمیتونه باشه؟

دیدگاه

اگر روی هایپر جواب گرفتین نه از ویندوز نیست
                        مربوطه میشه به دراویر های ویزاری لب ویو
                        توی max یک بار ویزاری خودتون رو تست کنین ببینی جواب میده

دیدگاه

منظورتونو متوجه نشدم .کجا تست کنم؟نرم افزاره؟

دیدگاه

وقتی لب ویو رو نصب کنید یه نرم فازر به اسم NI max هم باهاش نصب میشه که وظیفه چک کردن ارتباط های سخت افزاری رو به عهده داره
                            این نرم افزار رو باز کنید و ببینید ایا لب ویو سخت افزار شما رو شناخته یا نه

دیدگاه

ممنون از راهنمایی هاتون عالی بود خیلی چیزا یاد گرفتم. مشکل هم بلاخره پیدا شد.. با نصب نرم افزار به روز مبدل برطرف شد prolific v.14

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X