اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره برای خرید هاست (کمی عجله)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره برای خرید هاست (کمی عجله)

سلام خسته نباشید همونطوری که میدونید هاست مهمترین بخش یک سایت هست که میتونه شما رو یکسال با انتخاب اشتباه سرکار بزاره :angry: :angry: :angry: :angry:

سوال من این هست که
    کدوم شرکت برای خرید هاست مناسب هستند
    من خودم سه مورد مدنظر من هست:
    1-هاست تنوریک(قیمت های بسیار خوب)
    2-میهن هاست (میگن کیفیتش خوبه)
    3-ایران هاست

شما اگر میشه با ذکر نام توضیح بدید :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

پاسخ : مشاوره برای خرید هاست (کمی عجله)

نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این همه کاربر تو این انجمن سایت دارن :cry: :cry:
    اونوقت یعنی همشون سروراختصاصی خریدند

میخوام که یکی بخرم چون حوصله قطع و غیره... ندارم :nerd:
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

با سلام و درود
      چند سال پیش از میهن وب هاست یک Host با Server های درون ایران گرفتم و از کیفیت و پشتیبانی این شرکت راضی بودم تازگی ها از محصولات ایم شرکت استفاده نکرده ام.
      سرعت Server های ایران بهتر از کشورهای دیگه هست و ارتباط راحت تر برقرار می شود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
        با سلام و درود
        چند سال پیش از میهن وب هاست یک Host با Server های درون ایران گرفتم و از کیفیت و پشتیبانی این شرکت راضی بودم تازگی ها از محصولات ایم شرکت استفاده نکرده ام.
        سرعت Server های ایران بهتر از کشورهای دیگه هست و ارتباط راحت تر برقرار می شود.
        اینها همگی درست ولی اونقدر شرکت ارائه دهنده هاست هست که من ~x( ~x( :-@ :-??

یه شرکت خوب که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشه
        شما به تازگی از کجا استفاده میکنید؟؟

دیدگاه

یادم رفت بپرسم
          چقدر فضا برای یه سایت فقط برای گرفتن سفارش مثل صفحه زیر:
          http://www.jeciran.com/SC.php?type=c...=201&sid=3

چقدر حجم خوبه؟؟؟؟300مگ کافی هست؟؟؟ :redface:

دیدگاه

سلام دوست عزیز...
            توی این چند سالی که با هاستینگ ها کار کردم، این هاستینگ از همه اشون برام بهتر بود:
            iranserver.com
            مدیریت سرور و پشتیبانی خیلی خوبی دارند و من ازشون واقعاً راضی هستم.
            قیمتهاشون نسبت به بقیه بالاست اما ارزش داره.
            اگر قیمت پایین تر خواستی سرور پارس هم هست، این و بگم که کیفیت هاست و سرورشون از ایران سرور پایین تر هست و قیمتهاشون هم نسبت به کیفیتشون خوبه.

موفق باشی

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشاوره برای خرید هاست (کمی عجله)

نوشته اصلی توسط moghani1376
              یادم رفت بپرسم
              چقدر فضا برای یه سایت فقط برای گرفتن سفارش مثل صفحه زیر:
              http://www.jeciran.com/SC.php?type=c...=201&sid=3

چقدر حجم خوبه؟؟؟؟300مگ کافی هست؟؟؟ :redface:
              صفحه ایی که معرفی کردی رو ندیدم...
              اما در مورد فضا باید عرض کنم که شما روی هاست اگر فایل پلود کنی فضا اشغال میشه و معمولاً دیتایی (متن صفحات و ...) که ارسال میکنی توی دیتابیس ذخیره میشه که در اکثر هاست های لینوکسی این حجم رو برابر فضای سفارشتون در نظر میگیرند. پس خیالت راحت باشه اما ویندوزی ها ممکنه اینجوری نباشه...
              در ضمن فضای یه سایت رو بینش شما از آینده کاری سایتتون تعیین میکنه، مثلاً یه سایت فیلم نیاز به چندتا وی پی اس یا سرور اختصاصی یا هاست دانلود و ... داره اما یه سایت شرکتی کوچیک با 200 مگ فضا هم کارش انجام میشه.

دیدگاه

سلام آقای مقنی
                شما از سه ماه پیش هنوز دنبال هاستی؟
                بیخیال شو دیگه برو از میهن وب هاست 200 یا 300 مگ فضا بگیر فوقش کم میاد پگرید میکنی به 500 مگابایتی....
                خدافظ :biggrin:
                .
                .
                .
                باز نیای بپرسی کدوم خوبه کدوم بده! تو رنج قیمت پایین همین خیلی عالیه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AVR-MEGA8
                  سلام آقای مقنی
                  شما از سه ماه پیش هنوز دنبال هاستی؟
                  بیخیال شو دیگه برو از میهن وب هاست 200 یا 300 مگ فضا بگیر فوقش کم میاد پگرید میکنی به 500 مگابایتی....
                  خدافظ :biggrin:
                  .
                  .
                  .
                  باز نیای بپرسی کدوم خوبه کدوم بده! تو رنج قیمت پایین همین خیلی عالیه!
                  پس نمیدونی من بخوام یه چیزی بخرم چند ماه روش کار میکنم
                  مثلا خرید یه پرینتر 4ماه طول کشیده :nerd:
                  لپ تاپ 5ماه
                  میخوام یه ابزاری بخرم حده اقل 2هفته میگردم :agree:

ولی در عوض الآن یه لپ تاپ ایسوس دارم سفارش ا س ر ا ئ ی ل جنس خوب
                  پرینتر کانن کره با کارتریج ژاپن حالا ابزار بماند یه نمونه اش کف چین ایتالیایی
                  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
                  واسه یک هاست که یکسال من باهاش درگیر خواهم بود سه ماه خیلی کمه
                  یا یک کاری نمیکنم یا اگه بکنم درست و حسابی میکنم :nice:

دیدگاه

سلام ، توصیه میکنم که بهیچ وجه از شرکت آسیاسازان هاست نحرید . علاوه بر کیفیت پایین / خدمات خیلی ضعیفی دارند.

من توی چند سال اخیر 21 بار از میهن وبهاست ، هاست و سرور مجازی خریدم / حتی یکبار هم قطعی نداشته و پشتیبانی خیلی عالی هم دارند . باز هم اگر نیاز داشته باشم از همین شرکت تهیه می کنم.
                    //--------------------------------
                    در مورد نوع هاست ، معمولا لینوکس تهیه میکنیم اما بستگی به نوع وبسایت شما برای ظرفیت داره .
                    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
                    // - - - - - - - - - -
                    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
                    // - - - - - - - - - -
                    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
                    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط wikielectronic نمایش پست ها
                      پس نمیدونی من بخوام یه چیزی بخرم چند ماه روش کار میکنم
                      مثلا خرید یه پرینتر 4ماه طول کشیده :nerd:
                      لپ تاپ 5ماه
                      میخوام یه ابزاری بخرم حده اقل 2هفته میگردم :agree:

ولی در عوض الآن یه لپ تاپ ایسوس دارم سفارش ا س ر ا ئ ی ل جنس خوب
                      پرینتر کانن کره با کارتریج ژاپن حالا ابزار بماند یه نمونه اش کف چین ایتالیایی
                      :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
                      واسه یک هاست که یکسال من باهاش درگیر خواهم بود سه ماه خیلی کمه
                      یا یک کاری نمیکنم یا اگه بکنم درست و حسابی میکنم :nice:
                      سلام آقای مقنی منم الان دقیقا مشکل شما رو دارم ، شما هاست خریدید ؟ اگه خریدید ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید
                      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                      [hr]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X