اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایمیل به شرکت های خارجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایمیل به شرکت های خارجی

سلام
    من برای پروژه پایانی ام یک دستگاهی ساخته ام که نمونه خارجی دارد و شرکت های مختلفی آن را ساخته اند. می خواهم دستگاه خودم را با دستگاه آن ها مقایسه کنم. مشخصات تکنیکی دستگاهشان مثل دقت های پارامترهایشان را در کاتالوگ ها و سایتشان نزده اند. چگونه از آنها مشخصات الکترونیکی کامل دستگاهشان را بخواهم.
    ممنون از راهنماییهایتان

پاسخ : ایمیل به شرکت های خارجی

نوشته اصلی توسط asadi11
    سلام
    من برای پروژه پایانی ام یک دستگاهی ساخته ام که نمونه خارجی دارد و شرکت های مختلفی آن را ساخته اند. می خواهم دستگاه خودم را با دستگاه آن ها مقایسه کنم. مشخصات تکنیکی دستگاهشان مثل دقت های پارامترهایشان را در کاتالوگ ها و سایتشان نزده اند. چگونه از آنها مشخصات الکترونیکی کامل دستگاهشان را بخواهم.
    ممنون از راهنماییهایتان
    خب خودت که نوشتی ایمیل بزن ازشون بخواه اون مشخصات رو ولی نگو برای مقایسه بگو برای خرید
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

پاسخ : ایمیل به شرکت های خارجی

یه نمونه سایت بده لطفاً...
      از ایمیل عمومی استفاده نکن. از ایمیل شرکتی، سایتی، چیزی.... بزن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X