اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قابل اطمینان ترین مبدل USBبه سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قابل اطمینان ترین مبدل USBبه سریال

سلام دوستان. تراشه های مبدل usbبه سریال زیادی تو بازار موجوده و البته مبدلهای آماده.لطفا بدون در نظرگرفتن قیمت قابل اطمینان ترین مبدل رو که استفاده کردین رو معرفی کنید

پاسخ : قابل اطمینان ترین مبدل USBبه سریال

نوشته اصلی توسط mojalan
    سلام دوستان. تراشه های مبدل usbبه سریال زیادی تو بازار موجوده و البته مبدلهای آماده.لطفا بدون در نظرگرفتن قیمت قابل اطمینان ترین مبدل رو که استفاده کردین رو معرفی کنید
    ft232
    مزیت بزرگش اینه که سیستم عامل جدید که میاد هنوز نسخه نهایی نیومده درایورش اماده میشه. چند سری pl استفاده کردم پشیمون شدم بعد یه مدت. هم گاهی هنگی و گیر و گور داره. هم اینکه درایور نمیده. مشتری وقتی واسه سیستم عامل جدید درایور میخواد ادم به من و من نمیفته. بعلاوه اینکه تابحال قطع شدن و قفل کردن توش ندیدم. فقط تو خرید باید دقت بکنید. پارسال از جوان یه تعداد خریدم همشون بعد مدتی از کار افتادن که بعد سرچ کردن متوجه شدم قطعه تقلبی و فیک رو به جای اصلی داده بهم (بار اولش نبود این کارو میکرد) باقی محصولاتمون که از جای معتبر خریداری شده بودن تا بحال حتی یه مورد هم برگشتی در این مورد نداشته.
    حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
    به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

پاسخ : قابل اطمینان ترین مبدل USBبه سریال

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
      درود.
      مارک بافو-امریکا
      امگا-کره
      ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X