اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تحریک با تاخیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تحریک با تاخیر

دوستان من یک سیم 12 ولت دارم که وقت فعال شدن بین 1 تا 3 ثانیه تحریک میده.
    یک قطعه یا بردی میخوام که اگه اون تحریک از 2 ثانیه بیشتر شد (بین 2 تا 3 ثانیه) واسم یک رله رو یک لحظه قطع و وصل کنه.
    کسی پیشنهادی داره؟

پاسخ : تحریک با تاخیر

نوشته اصلی توسط amir2322
    دوستان من یک سیم 12 ولت دارم که وقت فعال شدن بین 1 تا 3 ثانیه تحریک میده.
    یک قطعه یا بردی میخوام که اگه اون تحریک از 2 ثانیه بیشتر شد (بین 2 تا 3 ثانیه) واسم یک رله رو یک لحظه قطع و وصل کنه.
    کسی پیشنهادی داره؟
    با سلام
    دوست عزیز این عملکرد رو راحت میتونید با میکرو پیاده سازی کنید

دیدگاه

دوست عزیز من خیلی آشنایی با میکرو ندارم. میتونی بیشتر راهنمایی کنی؟ یا اگه نقشه برد داری بفرستی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir2322
        دوست عزیز من خیلی آشنایی با میکرو ندارم. میتونی بیشتر راهنمایی کنی؟ یا اگه نقشه برد داری بفرستی؟
        باسلام
        خب کار یکم سخت شد بفرمایین تا چه حدی با میکرو کار کردین؟اصلا کار کردین؟ بنده میتونم تو قسمت برنامه نویسیش کمکتون کنم

دیدگاه

متاسفانه اصلا کار نکردم با میکرو. اگه بشه بدون میکرو باشه که خیلی بهتره. مثلا با ای سی 555 یا اگه بشه با شارژ و دی شارژ خازن...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir2322
            متاسفانه اصلا کار نکردم با میکرو. اگه بشه بدون میکرو باشه که خیلی بهتره. مثلا با ای سی 555 یا اگه بشه با شارژ و دی شارژ خازن...
            با سلام و درود
            شما می توانید با این آموزش ها با میکروکنترلر و نحوه ی برنامه نویسی آن آشنا شوید:

مجموعه آموزش های برنامه نویسی آردوینو (ARDUINO) با محوریت پروژه های رباتیک
            faradars.org/courses/fvrd9311-an-introduction-arduino-programming-video-tutorial

مکتب خونه | میکروکنترلرهای AVR
            maktabkhooneh.org/course/aerabi943

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X