ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58
    2014/01/26
    129
    15

کمک برای راه اندازی های ولتاژ تلویزیون با مدار لامپ کم مصرف

سلام من میخوام این های ولتاژ رو وصل کنم به مدار لامپ کم مصرف کدوم پین ها باید وصل بشه به درایور لامپ؟؟؟ ضمناً ولتاژ خروجی و جریان این های ولتاژ ها تقریبا چقده؟؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2013/08/28
    130
    23

پاسخ : کمک برای راه اندازی های ولتاژ تلویزیون با مدار لامپ کم مصرف

سلام
    فکر نکنم بشه با بالاست کم مصرف راه انداخت های.ولتاژ رو
    چون فلسفشون با هم فرق میکنه

ولی خروجی های ولتاژ حداکثر 30کیلوولته با جریان حداکثر 15میلی آمپر(تازه اونم حداکثر!)

ولی بنظرم داداش وحید بهتر میتونه جواب بده
    2014/01/26
    129
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط panamm
    سلام
    فکر نکنم بشه با بالاست کم مصرف راه انداخت های.ولتاژ رو
    چون فلسفشون با هم فرق میکنه

ولی خروجی های ولتاژ حداکثر 30کیلوولته با جریان حداکثر 15میلی آمپر(تازه اونم حداکثر!)

ولی بنظرم داداش وحید بهتر میتونه جواب بده
    مرسی از پاسختون اما من دیدم که های ولتاژ رو با درایور لامپ کم مصرف هم راه اندازی میکنن!!! :-?
    مثل این نمونه:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2013/08/28
    130
    23

خواهش میکنم

خب حالا چه اصراریه که با بالاست کم مصرف اونم با برق 220 راش بندازی؟؟؟

میخوای با 220 ولت راش بندازی دائم کار بکنه؟؟؟؟؟

یا میخوای مدار آماده باشه به درد سر نی افتی؟؟؟!!!!

چرا با باتری نمیخوای راه بندازی با مداهایی خییییییلی ساده؟؟؟

کامل منظورت رو بگو درست تر و ساده تر راه بندازیم
    2014/01/26
    129
    15

هم میخوام به دردسر نیفتم واسه ساخت مدار هم میخوام دائم کار کنه، واسه تحریک چند تا گاز میخوام اونم ولتاژ 15 به بالا اگه 20 باشه که چه بهتر آخه فک کنم با درایور لامپ خروجی بیشتری تولید میکنه!!!!؟؟؟
    2013/08/28
    130
    23

پاسخ : کمک برای راه اندازی های ولتاژ تلویزیو&

نقل قول نوشته اصلی توسط javad9899
    هم میخوام به دردسر نیفتم واسه ساخت مدار هم میخوام دائم کار کنه، واسه تحریک چند تا گاز میخوام اونم ولتاژ 15 به بالا اگه 20 باشه که چه بهتر آخه فک کنم با درایور لامپ خروجی بیشتری تولید میکنه!!!!؟؟؟
    خب فهمیدم دنبال چی هستی
    چیزی تو مایه های لامپ پلاسما یا برای پلاسما یا همون یونیزه کردن یک گاز
    خب روش جالبیه و منم علاقه مند شدم
    خب چیز خاصی نیست مدار بالاست لامپ کم مصرف 60 وات رو در میاری طبق عکس پایینی به سیم پیچ اولیه ی ترانس های ولتاژ وصل میکنی و تمام
    فقط چون ترانس ها مختلفن و ترتیب پایه هاش هم مختلف باید نحوه عملیه پیدا کردن اولیه ترانس با اهم متر رو یادبگیریم

اونم اگه دوستان مخصوصا آقای های ولتاژ اگه این مطلب رو میخونن لطفا راهنمایی بکنن و یاد بدن نحوه پیدا کردن اولیه ترانس فلای بک رو ممنون میشیم :applause: :nerd: :read:

البته بهترین و راحت ترین راه ممکن اینه که بیخیال پیدا کردن سیم پیچ اولیه بشین و روی بازوی هسته ی فریتی ترانس با سیم 0.30 سیم لاکی 70 دور بپیچ بعد دو سرشو به نقطه های a و d که توی عکس بالا نشون داده متصل کن و خروجی های ولتاژ تحویل بگیر!
    فقط قبله پیچیدن سیم لاکی زیرش یه کاغذی یا چسب لنت بپیچ بعد سیم لاکی رو روش بپیچ:nerd:

بعده اینکه به مدار زدی دیدی خیییییییلی سیم پیچ اولیه ای که پیچیدی داغ شده اونوقت از سیم نمره 0.20 استفاده بکن با تعداد دور 120 دور !
    اما اگه سیم پیچ داغ نکرد اونوقت یعنی مدارت و تعداد سیم پیچ اولیه ات درسته

فقط نکته ی مهم دیگه اینکه باید از مدار الکتریکی لامپ تازه استفاده بکنی نه از لامپ کهنه و خراب!!!!

ایشالله به دردت بخوره و به کارت بیاد
    موفق باشی ان شاء الله
    2014/01/26
    129
    15

مرسی. خوب مشکل من الان تو همین قسمته که سیم ها رو به کدوم پایه ها متصل کنم یه درایور لامپ کم مصرف سالم دارم اما 40 واته بدرد میخوره؟؟!!!! :-/
    2013/08/28
    130
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط javad9899
    مرسی. خوب مشکل من الان تو همین قسمته که سیم ها رو به کدوم پایه ها متصل کنم یه درایور لامپ کم مصرف سالم دارم اما 40 واته بدرد میخوره؟؟!!!! :-/
    خب من تویه یکی از مقاله ها 60 وات خوندم
    ولی بنظرم 40 وات هم میشه میتونی استفاده بکنی :agree: ولی اگه نشد باید 60 وات استفاده بکنی اونوقت :agree:
    اما در مورد اینکه به کدوم پایه ها باید وصل بکنی اگه به قسمت آخر حرفام خوب دقت بکنی کامل توضیح دادم
    شما باید سیم های خروحی بالاست کم مصرف یعنی همون a و d رو باید به سیم پیچ اولیه ترانس های ولتاژ وصل بکنی !اما از آنجایی که پیدا کردن سرهای سیم پیچ اولیه خییییییییلی مشکله و درد سر خییییییییلی زیادی داره من راه حل ساده رو برات گفتم که روی بازوی هسته ی فریتی ترانس دو لایه چسب لنت میپیچی بعد با سیم لاکی 0.30 70 دور میپیچی و دوسره سیم لاکی رو لاکشون رو پاک میکنی با سمباده و به قسمت a و d که روی عکس بالاست کم مصرف نوشته وصل میکنی به همین راحتی :nice: :agree:
    2014/01/26
    129
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط panamm
    خب من تویه یکی از مقاله ها 60 وات خوندم
    ولی بنظرم 40 وات هم میشه میتونی استفاده بکنی :agree: ولی اگه نشد باید 60 وات استفاده بکنی اونوقت :agree:
    اما در مورد اینکه به کدوم پایه ها باید وصل بکنی اگه به قسمت آخر حرفام خوب دقت بکنی کامل توضیح دادم
    شما باید سیم های خروحی بالاست کم مصرف یعنی همون a و d رو باید به سیم پیچ اولیه ترانس های ولتاژ وصل بکنی !اما از آنجایی که پیدا کردن سرهای سیم پیچ اولیه خییییییییلی مشکله و درد سر خییییییییلی زیادی داره من راه حل ساده رو برات گفتم که روی بازوی هسته ی فریتی ترانس دو لایه چسب لنت میپیچی بعد با سیم لاکی 0.30 70 دور میپیچی و دوسره سیم لاکی رو لاکشون رو پاک میکنی با سمباده و به قسمت a و d که روی عکس بالاست کم مصرف نوشته وصل میکنی به همین راحتی :nice: :agree:
    ممنون یه امتحان میکنم خبرشو میدم 70دور زیاد نیست جا میشه اصلا روی هسته این تعداد دور؟؟؟؟
    2013/08/28
    130
    23

پاسخ : کمک برای راه اندازی های ولتاژ تلویزیو&

خب اگه با خوصله و دقت بپیچی جا میشه ولی ممکنه سایز ترانست با ترانس من فرق داشته باشه!
    شما تاجایی که 70 دور جا بشه بپیچ ؛خالا کمی اینور اونور فرق نمیکنه :agree:

آره نتیجه رو بگو اگه بچه های دیگه هم نیاز به اینطور چیزی داشتن از تجربیاتت استفاده بکنن
صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58