اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با پورت سریال LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با پورت سریال LPC1768

سلام خدمت دوستان عزیز

من یک برنامه نوشته بودم قبلا با AVR که روی پورت سریال که متصل به ADM485 دیتا می فرسته و خوب هم داره کار میکنه اما حال یکی از گیرنده شده میکرو LPC1768 .

یعنی من میخام از طریق ADM485 یک میکروکنترلر ATMEGA128 دیتا ارسال بشه ( 96 1 00000000 1 98 ) و توسط میکرو کنترلر LPC1768 توسط UART0 دریافت کنم.

اما هر کاری میکنم دیتا دریافت نمیشه .!!!!!!

برای دریافت دیتا ( LPC1768 ) از دستور زیر استفاده کردم . آیا این روش درست ؟

کد:
      for (b=0 ; b <= 12 ; b++)
          {
           DATA_IN[b] = UART_ReceiveByte(LPC_UART0); delay(WAIT8);}
    خداوندا
    از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
    فراموشش کن
    دکتر علی شریعتی

پاسخ : کار با پورت سریال LPC1768

نوشته اصلی توسط avr1083
    سلام خدمت دوستان عزیز

من یک برنامه نوشته بودم قبلا با AVR که روی پورت سریال که متصل به ADM485 دیتا می فرسته و خوب هم داره کار میکنه اما حال یکی از گیرنده شده میکرو LPC1768 .

یعنی من میخام از طریق ADM485 یک میکروکنترلر ATMEGA128 دیتا ارسال بشه ( 96 1 00000000 1 98 ) و توسط میکرو کنترلر LPC1768 توسط UART0 دریافت کنم.

اما هر کاری میکنم دیتا دریافت نمیشه .!!!!!!

برای دریافت دیتا ( LPC1768 ) از دستور زیر استفاده کردم . آیا این روش درست ؟

کد:
      for (b=0 ; b <= 12 ; b++)
          {
           DATA_IN[b] = UART_ReceiveByte(LPC_UART0); delay(WAIT8);}
    به نظر من چون دیتا داره برای دستگاه های که از پورت 485 پشتیبانی میکنه فرستاده میشه و میکرو این قابلیت رو نداره که بتونه اون سیگنال ها رو دیکد کنه پس براش قابل تشخیص نیست که برای حلش یا باید کلا ایسی 485 رو برداری یا اینکه این سمت که دیتا دریافت میشه رو یدونه 485 دیگه بزاری تا سیگنال ها برای lpc1768 قابل فهم باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X