اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از کجا بفهمم lm35 ام سالمه یا نه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از کجا بفهمم lm35 ام سالمه یا نه؟

من یه بار lm35 رو اشتباه وصل کردم و ازش دود بلند شد! آیا ممکنه هنوز سالم باشه! چطور میشه تستش کرد؟
    وقتی پایه های مثبت و منفیشو وصل می کنم توی خروجی باید دما(برحسب سانتیگراد) ضربدر 10 میلی ولت رو با ولت متر ببینم؟ من وقتی مثبت و منفیشو وصل میکنم توی خروجی همیشه تقریبا همون Vcc رو می بینم! با تغییر ولتاژ Vcc خروجی هم تغییر می کنه؟ اینو با یه lm335 سالم هم تست کردم همین جوابو گرفتم!!
    لطفا راهنمایی ام کنید.
    It's okay to pick your friends, but don't pick them to pieces- means give prize then criticism if it's a friend!

پاسخ : از کجا بفهمم lm35 ام سالمه یا نه؟

اگر خروجی تغییرات ولتاژ داشته باشه سالمه .... البته اگه دود بلند شده باشه بعید میدونم سالم باشه
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

منظورتون از اینکه "اگه خروجی تغیییرات ولتاژ داشته باشه سالمه" چیه؟ به نظر من اصلا منطقی نیست که وقتی تغذیه ی lm35 رو تغییر بدم توی خروجی تغییر ببینم؟!!!
      این مداریه که من بستم: آیا با بستن این مدار در دمای اتاق در پایه ی vout باید 250میلی ولت ببینم؟

It's okay to pick your friends, but don't pick them to pieces- means give prize then criticism if it's a friend!

دیدگاه

خوب باید سردو گرمش هم کنی تا خروجیش تغییر کنه مثلا دستتون رو بذارید روش تغییراتش هم خیلی زیاد نیست.
        Difficult But possible
        به اميد ايراني آباد.
        http://art-net.ir

دیدگاه

دستم رو که روش میذارم هیچ تغییری نمی کنه...

ولی آخه سوال من اینه: آیا خروجی این آی سی میتونه 4 ولت بشه؟؟؟ :eek: یعنی 4000 میلی ولت ، یعنی اگه حساب من درست باشه 400درجه ی سلسیوس!!!!!!!!!

لطفا یه نفر به من بگه باید چیکار کنم :cry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط beheshtaein
            دستم رو که روش میذارم هیچ تغییری نمی کنه...

ولی آخه سوال من اینه: آیا خروجی این آی سی میتونه 4 ولت بشه؟؟؟ :eek: یعنی 4000 میلی ولت ، یعنی اگه حساب من درست باشه 400درجه ی سلسیوس!!!!!!!!!

لطفا یه نفر به من بگه باید چیکار کنم :cry:
            سلام.
            شک نکن که سوخته
            چون ماکزیمم ولتاژ خروجیش باید 1.5 ولت باشه برای دمای 150 درجه.
            موفق باشی.
            www.icesi.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X