اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی واحد PLL یک چشمک زن ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی واحد PLL یک چشمک زن ساده

سلام
    دوستان من تازه کارم تو آرم یه برنامه چشمک زن شاده نوشتم که هر کاری میکنم واحد PLL اون فعال نمیشه . :angry:برنامه رو فرکانس داخلی HSI درست کار میکنه(بدون PLL) .از کیل ورژن 5 استفاده میکنم کریستال متصل به میکرو 8 مگاهرتز که قراره به 72 مگا هرتز برسه
    یه سوال دیگه هم دارم چطور میشه از لاجیک آنالیزر کیل برای اندازه گیری مقدار دقیق تاخیر استفاده کرد قصد ندارم از system tick استفاده کنم زمان سنجی در حد نانو ثانیه برام مهمه
    ممنون
    اینم برنامه:
    http://s7.picofile.com/file/8243450968/GPIO.rar.html

پاسخ : راه اندازی واحد PLL یک چشمک زن ساده

لاجیک انالایزر KEIL فقط با ETM TRACE قابل استفاده است که یا باید JLINK TRACE و یا ULINK PRO داشته باشید و نصبتا ابزار های گرونی هستند (حدود 4 میلیون پولشونه)و همچنین سخت افزار طراحی شده برای میکروتون باید etm trace حداقل 4 بیتی رو پشتیبانی کنه

یه سوال راجع به برنامتون:
    شما هدفتون اینه که فرکانس کاری میکرو رو در حین عملکرد برنامه تغییر بدید؟

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی واحد PLL یک چشمک زن ساده

سلام
      لاجیک انالیزر کیل هم برای زمانسنجی از system tick استفاده میکنه با این تفاوت که میتونی روی ، برای این منظور پروگرامرتون باید قابلیت trace داشته باش، در صفحه trace کلاک میکرو رو وارد کنین بعد حین دیباگ زمان رو پایین صفحه نمایش میده
      برنامه رو دیدم و trace کردم زمان تاخیر 2000 که گذاشتی 167 میلی ثانیه بود، شما اگر ابتدای برنامه هم کلاک رو کانفیگ نکنین میکرو به وسیله فایل startup خودش کریستال خارجی رو انتخاب و با فرکانس 72 مگ کار میکنه، تا زمانی که کریستال خارجی متصل باش میکرو این کار رو انجام میده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X