اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کد نویسی کد ویژن (ارسال داده nrf)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کد نویسی کد ویژن (ارسال داده nrf)

سلام
    بدون اضاف گویی میرم سر اصل مطلب
    واقیتش میخوام دور وجهت یک متور رو که به درایور متور وصله رو از طریق جویستیک کنترل کنم ولی جویستیک به یک میکرو ی دیگه و متور هم به یک میکرو ی دیگه وصله مشکل من هم توی برنامه نویسیشه
    مثلا شما فرض کن من اومدم اندازه ی adc رو که جویستیک بهش وصله رو خوندم و توی متغیر aذخیره کردم حالا اگه بخوام این اندازه رو یه جوری به میکرو ی دومی بفرستم که داده به صورت کامل وبدون خرابی سالم وسلامت به میکرو ی دومی برسه باید چی بنویسم ؟(تازه واردم دیگه یه کمکی بکنین)
    پیشاپیش بابت کمکاتون ممنون

اضافه شده در تاریخ :
    ینی اینقد سخته..................
    یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

پاسخ : مشکل در کد نویسی کد ویژن (ارسال داده nrf)

نوشته اصلی توسط 313mahdifaraji
    ینی اینقد سخته..................
    دوست عزیز می تونی از این لینگ استفاده کنی و به \اسخ ات برسی http://dmf313.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-avr-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-nrf24l01-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86/
    صلوات برای سلامتی امام زمان(عج)

دیدگاه

من قبلا این کار رو کردم منتها اومدم برای جوی استیک برای هرجهتش 3 حالت درنظر گرفتم بعد مقدار های آنالوگ خونده شده رو بین این سه قسمت تقسیم بندی کردم و برای هر قسمتش یه کد بین 0 تا 255 به دلخواه انتخاب کردم بعد فرستادمش
      توی گیرنده هم کد رو میگرفتم و مد تعریف شده بود که موتور تند بچرخه یا آهسته یا به کدوم جهت بچرخه
      مدت هاست نیستم

دیدگاه

سلام
        اون کتابخونه استفاده شده توی اون مطلب زیاد کامل نیست، برا کدویژن کتابخونش رو دارم درست میکنم فعلا دارم تست میکنم ببینم میتونم جواب بگیرم یا نه(اگه برا آردوینو خواستی تو سایت گزاشتم کتابخونش رو میتونی استفاده کنی، کدویژن هم امروز فردا پسفردا انشاالله تموم میشه و پیوست میکنم به همون مطلب توی ECA)
        اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
        1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
        2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

ممنون بابت کمکاتون .
          ولی من باز متوجه نشدم
          دقیقا منظور من اینه که من نمیدونم کداشو چطوری بنویسم
          اصلا یه کاری بکنیم یه مثال ساده بگم شما بزرگواری کنین کدشو واسم بنویسین(البته اگه زحمتی نیس)
          فرض کنیم adc پیکر بندی شده و ما به هر کدام از پایه ها ی آ صفر و آ یک پتانسیو متر وصل کرده ایم حالا ما اومدیم اندا زه ی adc این دو تا پایه رو تو ی 2تا متغیرa, b که قبلا به صورت int a,b تعریف کرده ایم ذخیره میکنیم به این صورت
          a=read_adc(1)s
          b=read_adc(1)s
          حالا میخوام این 2تا (a,b) رو بفرستم به اون یکی nrf باید برنامه رو چطوری بنویسیم ؟
          دیگه دارم یواش یواش از خودم نا امید میشم :cry2: :cry2: :cry: :cry:خواهشااگه کسی بلده راهنمایی کنه اجرتون با خدا
          یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X