اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه مدل سنسوری بدردم میخوره؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه مدل سنسوری بدردم میخوره؟؟

با سلام
    فرض کنید تعدادی محصول داریم با ضخامتهای مثلا 2 الی 3 میلی متر ، تعدادی از این محصولات روی هم قرار میگیرند مثلا 4 یا 5 یا هرچند تا ، به دنبال سنسوری میگیردم که اگر آن را بالا سر این محصولات روی هم قرار داده شده ، قرار دهم ، بتواند تعداد آنها را به من بگوید ( مثلا میلی ولت آن تغییر کند یا آمپر یا هر علامت دیگری) دقت کنید که ضخامت سنج نمیخواهم بلکه سنسوری که مثلا یک فرستنده اشعه ای بالای این تعداد محصول باشد و گیرنده این اشعه در زیر آن ، با توجه به اشعه رسیده به زیر بتوان تعداد آنها را فهمید .

خیلی تشکر میکنم ، هر اطلاعاتی که بلدید دریغ نکنید

پاسخ : چه مدل سنسوری بدردم میخوره؟؟

شما از دو طریق می تونید این کارو انجام بدین(البته این دو روش به ذهن من میرسه که راحته و هزینه انچنانی نداره)

1- اسفاده از وزن (در صورتی که وزن تمام بسته ها برابر باشه)
    2- استفاده از سنسورهای تشخیص مسافت مثل التراسونیک و مادون قرمز
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
      شما از دو طریق می تونید این کارو انجام بدین(البته این دو روش به ذهن من میرسه که راحته و هزینه انچنانی نداره)

1- اسفاده از وزن (در صورتی که وزن تمام بسته ها برابر باشه)
      2- استفاده از سنسورهای تشخیص مسافت مثل التراسونیک و مادون قرمز
      با تشکر
      وزن ما ثابت نیست و اختلاف میندازه ، مسافت هم قابل استفاده نیست ، چون گفتم ضخامتش هم ثابت نیست .

دیدگاه

نحوه گذاشتن اشیا چطوره ؟ سنسوری باشه که موقع گذاشتن اجسام مثلا یه قسمت بهش برخورد کنه و یه کانتر فعال بشه.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
          نحوه گذاشتن اشیا چطوره ؟ سنسوری باشه که موقع گذاشتن اجسام مثلا یه قسمت بهش برخورد کنه و یه کانتر فعال بشه.
          خیر متاسفانه
          تمام این فکرها رو کردم ، محصولات خیلی ریخت و پاش می یاند و کانتر نمیشه به این سادگی استفاده کرد ، دنبال همون سنسوری ام که گفتم فقط نمیدونم چنین چیزی هست اصلا یا نه یا سرنخی از این مدل سنسور بهم بدید ،
          مثلا سنسوری شبیه xray هست یا نه که بتونه از اشیا رد کنه؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X