اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی استپ موتور در حالت Half Step

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی استپ موتور در حالت Half Step

با سلام
    با توجه به جدول زیر من این طور متوجه شدم برای اینکه شفت موتور نیم استپ حرکت کنه مرحله ی 1 و 2 باید اجرا بشه و نیم استپ های بعدی هم 3و4 و الی آخر

حالا سوال من اینه که بعد از مرحله ی 1 با چقدر تاخیر مرحله ی 2 باید اجرا بشه؟

با تشکر.

پاسخ : راه اندازی استپ موتور در حالت Half Step

بستگی به نوع استپ داره . ولی هر استپ من با کمتر از 5 میلی ثانیه مشکل داشتم . بعضی هاشون 3 میلی ثانیه هم تست کردم ولی وقتی زیر فشار موتور قرار میگیره بعضی پله هاشو رد میکرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S S
      بستگی به نوع استپ داره . ولی هر استپ من با کمتر از 5 میلی ثانیه مشکل داشتم . بعضی هاشون 3 میلی ثانیه هم تست کردم ولی وقتی زیر فشار موتور قرار میگیره بعضی پله هاشو رد میکرد
      وقتی استپ موتور با گام 0.72 با سرعت 1200 rpm میچرخه اون از چه تاخیری استفاده میکنه؟
      telgram:09396888049

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jumper
        وقتی استپ موتور با گام 0.72 با سرعت 1200 rpm میچرخه اون از چه تاخیری استفاده میکنه؟
        :: 1200 دور بر دقیقه میشه 20 دور بر ثانیه
        50 میلی ثانیه تاخیر
        ----------------------------
        بله زیر ده میلی ثانیه انقدری گشتاور افت میکنه که شاید با فشار کم پله ها جابجا میشن و عملا کمتر از پنج میلی ثانیه بهم بی استفاده میشه
        البته هستن موتور هایی که بیشینه ی فرکانس رو ۵۰۰ هرتز نوشتن (۲ میلی ثانیه) ولی توی اون فرکانس دیگه گشتاوری نمی مونه
        If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ASHIT AXAR
          :: 1200 دور بر دقیقه میشه 20 دور بر ثانیه
          50 میلی ثانیه تاخیر
          ----------------------------
          بله زیر ده میلی ثانیه انقدری گشتاور افت میکنه که شاید با فشار کم پله ها جابجا میشن و عملا کمتر از پنج میلی ثانیه بهم بی استفاده میشه
          البته هستن موتور هایی که بیشینه ی فرکانس رو ۵۰۰ هرتز نوشتن (۲ میلی ثانیه) ولی توی اون فرکانس دیگه گشتاوری نمی مونه
          اگر گام موتور 0.72 باشه برای هر دور باید 500 پالس داه بشه و با تاخیر حالا 5 میلی ثانیه هردور 2.5 ثانیه طول میکشه
          من اشتباه محاسبه می کنم یا شما؟
          telgram:09396888049

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X