اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

1768 و sim900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

1768 و sim900

سلام دوستان
    می خواهم بایک برد 1768 و یک برد siim900 ، با اس ام اس ، یک رله را خاموش و روشن کنم. برنامه نویسی مشکل دارم . کسی می تونه راهنمایی کنه چطوری باید از سیم 900 در keil استفاده کنم ؟
    اگر مثال ساده ای داشته باشید که مفهوم باشه ممنون میشم
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

پاسخ : 1768 و sim900

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=88735.0
    [img width=281 height=100]http://cdn.persiangig.com/preview/acPBCNLNNr/images.jpg[/img]

دیدگاه

سلام به شما
      لطفا بگید تا چه مرحله ای پیش رفتید که از اونجا به بعد در خدمتت باشم
      اگر هم کلا کار نکردید لط کنید sim 900 تون رو به پورت سریال میکروتون وصل کنید بعد خیلی راحت دستورات رو به صورت stringبفرستید روی پورت سریال بعد میبینید که sim 900 تون خیلی خوب کار میکنه
      البته من پیشنهاد میکنم sim 900رو اول با پورت comکامپیوتر راه بندازید که خیلی راحته، بعد وصل کنید به میکرو
      دستورات sim 900روهم یک سرچ کنید توی اینترنت به راحتی پیدا میکنید
      بازم اگه سوالی بود بگید در خدمتم
      یاعلی

دیدگاه

سلام دوست عزیز .
        میشه یه برنامه ساده از راه اندازی پورت سریال بذاری ؟
        تو نت گشتم و چیز بدرد بخوری گیرم نیومد . ممنون میشم اگه کمکی بکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی دشته صبح
          سلام به شما
          لطفا بگید تا چه مرحله ای پیش رفتید که از اونجا به بعد در خدمتت باشم
          اگر هم کلا کار نکردید لط کنید sim 900 تون رو به پورت سریال میکروتون وصل کنید بعد خیلی راحت دستورات رو به صورت stringبفرستید روی پورت سریال بعد میبینید که sim 900 تون خیلی خوب کار میکنه
          البته من پیشنهاد میکنم sim 900رو اول با پورت comکامپیوتر راه بندازید که خیلی راحته، بعد وصل کنید به میکرو
          دستورات sim 900روهم یک سرچ کنید توی اینترنت به راحتی پیدا میکنید
          بازم اگه سوالی بود بگید در خدمتم
          یاعلی
          سلام
          در مورد sim900 تازه کار هستم ولی با 1768 پروژه انجام داده ام. با پورت سریال این میکرو کار نکرده ام . لطفا بیشتر راهنمایی کنید

ممنون

اضافه شده در تاریخ :
          یه سوال : میشه با پورت یو اس بی که روی 1768 هست ، به پورت سریال وصل شد ؟
          برای این کار کدی باید نوشته شود ؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

سلام به همه دوستان
            ظاهرا یک مدتی سایت قطع بود نتونستم جواب رو سریع بدم شرمنده
            شما اول سیم 900 رو با یه آی سی max232به پورت comمیکرو وصل کیند بعد توسط دستوراتش که اصطلاحا AT Command میگن به راحتی میتونید توسط نرم افزار هایی مثل هایپر ترمینال بهش دستور بدید و نتیجشو ببینید.بعد بریم سراغ وصل کردن اون به میرو.البته من الان پای سیستم خودم نیستم که بتونم برنامشو بفرستم به محض اینکه برم پای سیستمم در اولید فرصت براتون میفرستم.یا علی

دیدگاه

ببخشید استباه گفتم شما sim900رو اول وصل کنید به پورت comکامپیوتر بعد بریم سراغ وصل کردنش به میکرو

دیدگاه

میشه ماژول SIM900 را اول به میکرو 1768 وصل کنیم ، بعد میکرو را با یک یو اس بی به کامپیوتر وصل کنیم ؟ (بدون پروگرامر وفقط با یک سیم یو اس بی که با آن میکرو را برنامه ریزی می کنم) یا نه فقط باید تبدیل یو اس بی به TTL داشته باشم ؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

سلام
                  شما از طریق بوت لودر میتونید آی سی تون رو توسط USB پروگرام کنید ولی به فیوز بیتها دسترسی ندارید
                  شما میتونید sim900 اول به میکرو وصل کنید ولی من بیشتر منظورم این بود که با sim 900 بیشتر کار کنید تا قلق کار دستتون بیاد بعد برید سراغ میکرو .
                  توی همین فرومها بگردید چندتا برنامه کاربردی هم من گذاشتم هم دوستان دیگه که کارتون رو به خوبی جواب میده البته درحد مقدماتی هستش اگه پیشترفتشو میخواید یعنی بتونید تماس صوتی هم برقرار کنید و اطلاعات رو توی اینترنت هم بینید باسد برنامه مخصوص براتون بفرستم که مستلزم هزینه است
                  چون از راه تولیدش میتونید پول دربیارید
                  بازم درخدمتیم یاعلی

دیدگاه

سلام
                    ممنون از راهماییتون
                    اول با سیم 900 کار می کنم بعد به میکرو وصل می کنم.
                    مدار اتصال سیم 900 به کامپیوتر توی اینترنت گشتم، یه مدار پیدا کردم. تایید می کنید ؟
                    البته از usb to ttl استفاده می کنم که داخل این عکس پورت سریاله
                    برای تغذیه مدار ، منبع تغذیه متغیر ندارم . میتونم از از آداپتور 5 ولت استفاده کنم ؟ حداقل جریان چقدر باشه؟ مداری که باید برای تغذیه اش ببندم چیه ؟
                    ممنون . ببخشید سوالات زیاد شد.

www.AsanService.ir

دیدگاه

سلام
                      با تعطیلی سایت خیلی کارمون عقب افتاد. برد سیم900 را به پورت کام متصل کردم و تغییرات و دستورات را مشاهده کردم . حالا چکار کنم ؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X