اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی NRF24Z1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی NRF24Z1

سلام دوستان

مدتی هست که دارم بر روی ارسال صوت کار میکنم ماژولهای زیادی هم تست کردم. از ماژولهای fm بگیرید تا ماژولهای چینی ارسال صوت و تصویر و ماژول های سری DRA مثل DRA808 ، حتی با خود nrf24l01 هم ماژول اماده از چین خرید کردم . از این ماژول ها جواب گرفتم ولی اون چیزی که میخوام نشدن . :redface: :redface:
    پروژه ای که میخوام باهاش صدا رو انتقال بدم خیلی خیلی حساس هست . شرکت nordic یه ای سی به نام nrf24z1 داره برای ارسال صوت فکر میکنم این به درد کارم بخوره

مشکلی که الان هست اینه که کسی باهاش زیاد کار نکرده ولی من قصد راه اندازی اون رو دارم :applause:

از شما دوستان برای راه اندازیش کمک میخوام ای سی nrf24z1 هم داخل ایران نیست ، که سفارش دادم برام بیارن اگر کسی از دوستان میخواد بگه تا بیشتر بخرم .

الان حدود دو هفته برای pcb و چاپ اون فرصت داریم

اولین مشکلی که دارم برای طراحی pcb قسمت انتن اون هست کسی از دوستان pcb ماژول nrf24l01 رو داره از روی اون الگو بگیرم چون تقریبا قسمت انتن مثل هم هست ؟؟؟؟

ممنون
    عامل کليدي تمام موفقيتها " عمل کردن" است

پاسخ : راه اندازی NRF24Z1

نوشته اصلی توسط alimohammad_sh
    سلام دوستان

مدتی هست که دارم بر روی ارسال صوت کار میکنم ماژولهای زیادی هم تست کردم. از ماژولهای fm بگیرید تا ماژولهای چینی ارسال صوت و تصویر و ماژول های سری DRA مثل DRA808 ، حتی با خود nrf24l01 هم ماژول اماده از چین خرید کردم . از این ماژول ها جواب گرفتم ولی اون چیزی که میخوام نشدن . :redface: :redface:
    پروژه ای که میخوام باهاش صدا رو انتقال بدم خیلی خیلی حساس هست . شرکت nordic یه ای سی به نام nrf24z1 داره برای ارسال صوت فکر میکنم این به درد کارم بخوره

مشکلی که الان هست اینه که کسی باهاش زیاد کار نکرده ولی من قصد راه اندازی اون رو دارم :applause:

از شما دوستان برای راه اندازیش کمک میخوام ای سی nrf24z1 هم داخل ایران نیست ، که سفارش دادم برام بیارن اگر کسی از دوستان میخواد بگه تا بیشتر بخرم .

الان حدود دو هفته برای pcb و چاپ اون فرصت داریم

اولین مشکلی که دارم برای طراحی pcb قسمت انتن اون هست کسی از دوستان pcb ماژول nrf24l01 رو داره از روی اون الگو بگیرم چون تقریبا قسمت انتن مثل هم هست ؟؟؟؟

ممنون
    سلام
    من با 24L01 خیلی کار کردم
    طراحی PCB هم کاری نداره
    میتونم بات همکاری کنم
    درایور شبکه و nRF24L01
    کاتالوگ محصولات
    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

با سلام

در لینک زیر دیتاشیت این آی سی قرار داره که شاید کمکتون کنه. در صفحات آخر یه مداری داره

http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/90046/ETC/NRF2401/+701WJUCRC/1xyHBYAt+/datasheet.pdf

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بسطام بیرامی
        سلام
        من با 24L01 خیلی کار کردم
        طراحی PCB هم کاری نداره
        میتونم بات همکاری کنم
        سلام
        اگر فایل pcb اون رو دارید بزارید ممنون میشم مشکلی با طراحی pcb ندارم فقط قسمت انتن اون برام مهم شده

ممنون

اضافه شده در تاریخ :
        نوشته اصلی توسط shahriyarh
        با سلام

در لینک زیر دیتاشیت این آی سی قرار داره که شاید کمکتون کنه. در صفحات آخر یه مداری داره

http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/90046/ETC/NRF2401/+701WJUCRC/1xyHBYAt+/datasheet.pdf
        درسته دارم از روی همون جلو میرم

اضافه شده در تاریخ :
        سلام دوستان

این سایت رو من امروز پیدا کردم مطالب خوبی گذاشه منظورم فایل های پیوست اون هست

http://www.semiconductorstore.com/ca...dproduct=42854

اضافه شده در تاریخ :
        سلام

کسی فایل pcb ماژول nrf24l01 رو داره ؟؟

اضافه شده در تاریخ :
        سلام

انگار هیچ کس علاقه ای نداره ..... :sad:

اضافه شده در تاریخ :
        الان کار pcb و بقیه قسمت ها تموم شده

حالا یه مشکل جدید دارم چه طوری صدای وردی رو به پروتکل i2a و برعکس تبدیل کنم ؟؟؟

کسی ic برای این کار میشناسه معرفی کنه ؟؟؟

دیدگاه

ویرایش اشتباه در مورد موضوغ

دیدگاه

سلام

مدار فرستنده اون این شده

البته هیچ کس علاقه ای نداره ....

دیدگاه

سلام دوست عزیز

من الآن دارم روی ارسال صوت با nrf24L01 کار میکنم. مشکلی که دارم اینه که کیفیت صدای ارسالی خیلی داغونه. آیا شما که قبلاً از این ماژول استفاده کردید به چنین نتیجه ای رسیدید؟ یا اینکه کیفیت صدا مقدار کمی افت داشت؟ اگر امکانش هست الگوریتم ارسال صوتتون رو بگید تا با مال خودم مقایسه کنم. ممنون

دیدگاه

مستقیما از خود ماژولش استفاده کنی راحت تری
                ماهیان از آشوب دریا به خدا شکایت بردند،دریا آرام شد و همه ماهیان صید تور صیادان شدند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 9taha9
                  مستقیما از خود ماژولش استفاده کنی راحت تری
                  خود ماژولش نیست اگر شما سراغ دارید بفرمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X