اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تنظیم شدت جریان در پاور led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تنظیم شدت جریان در پاور led

سلام، من یک درایور led خریدمه البته درایور من ازنوع 30 واتهhttp://iran-micro.com/درایور-power-عدد-واتی-ولت-p-2040.htmlولی شمایلش همین شکلیه، میخواستم امپر درایور led
    رو مثلا از 150 میلی امپر به100 کاهش بدهم، ایا میشود؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون

پاسخ : تنظیم شدت جریان در پاور led

نوشته اصلی توسط taghy
    سلام، من یک درایور led خریدمه البته درایور من ازنوع 30 واتهhttp://iran-micro.com/درایور-power-عدد-واتی-ولت-p-2040.htmlولی شمایلش همین شکلیه، میخواستم امپر درایور led
    رو مثلا از 150 میلی امپر به100 کاهش بدهم، ایا میشود؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    با سلام :
    متن نوشتاری شما، کمی مبهم می باشد.
    اگر درایور شما 30 وات است.!! 30 وات چند ولت است.؟ کاهش جریان مصرفی از 150 به 100 میلی آمپر اگر چه باعث شدت نور کم تر می گردد، اما باعث افزایش بیش تر عمر ال ای دی می گردد.
    یک نقشه از کاری که می خواهید انجام دهید پلود کنید، که با توجه به متن ارائه شده از روی نقشه راهنمایی کنم.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

سلام، من از درایورهای اماده دربازار استفاده کردمه، که ولتاژ خروجیش220 ولته وجریان خروجیش150میلی امپره ،فقط من میخوام امپرش رونصف کنم. ایا تغیراتی میشه روی برد انجام داد. درضمن من بلد نیستم عکس درایورم رو اپلودکنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taghy
        سلام، من از درایورهای اماده دربازار استفاده کردمه، که ولتاژ خروجیش220 ولته وجریان خروجیش150میلی امپره ،فقط من میخوام امپرش رونصف کنم. ایا تغیراتی میشه روی برد انجام داد. درضمن من بلد نیستم عکس درایورم رو اپلودکنم.
        با سلام :
        برای پلود عکس، شما باید:
        1- عکس گرفته شده را در یکی از درایو های کامپیوتر خود ذخیره کنید
        2- به یکی از پلود سنتر های ( اینرنت ) رفته ( مثلا پلود عکس مجانی) بعد از کلیک کردن روی آن یک صفحه باز شده و از شما آدرس محل عکس را می خواهد. ( در هر درایوی که آدرس عکس شما در آن قرار دارد را پیدا و روی آن کلیک کنید و سپس آدرس لینک را کپی و در زیر متن پست تاپیک خود قرار داده و پیست کنید و با زدن گزینه ارسال عکس در این تاپیک قرار می گیرد.
        سوال آیا ولتاژ خروجی درایور شما 220 ولت 30 وات است.؟ ( طبق متن نوشته شما) یا 30 وات با ولتاژ دیگری.؟
        یک بار ولتاژ خروجی را اندازه گیری کنید و نوع آن را که متناوب یا یکسو می باشد گزارش کنید.
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X