اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی از دوستان بدون LM3526 موفق شده USB host رو توی LPC1788 راه اندازی کنه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی از دوستان بدون LM3526 موفق شده USB host رو توی LPC1788 راه اندازی کنه؟

سلام دوستان.
    معمولا تو بردهای شرکت های خارجی از تراشه lm3526 برای USB Host استفاده میشه. میخواتسم ببینم، کسی از دوستان بدون این تراشه موفق شده USB host رو توی LPC1788 راه اندازی کنه؟
    ** من LPC1768 رو بدون این تراشه راحت کار می کردم.
    ممنون.
    ---------
    .
    .
    ...........

پاسخ : کسی از دوستان بدون LM3526 موفق شده USB host رو توی LPC1788 راه اندازی کنه؟

من تو 2 سری میکروی LPC1768 و LPC4357 بدونِ این آی سی USB Host رو راه انداختم. 5 ولت رو بده به مصرف کننده، همین. پین مربوط به Over-current این آی سی رو هم به صورت دستی 0/1 کن (که قراره میکرو بفهمه جریان خروجی درسته یا نه).
    این آی سی فقط جریان رو کنترل می کنه و هیـــــچ ربطی به USB نداره!
    بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

پاسخ : کسی از دوستان بدون LM3526 موفق شده USB host رو توی LPC1788 راه اندازی کنه؟

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
      من تو 2 سری میکروی LPC1768 و LPC4357 بدونِ این آی سی USB Host رو راه انداختم. 5 ولت رو بده به مصرف کننده، همین. پین مربوط به Over-current این آی سی رو هم به صورت دستی 0/1 کن (که قراره میکرو بفهمه جریان خروجی درسته یا نه).
      این آی سی فقط جریان رو کنترل می کنه و هیـــــچ ربطی به USB نداره!
      ممنون.
      منظورتون پین over curent از LPC1788 هستش؟ اونوقت طبق الگوی خاصی باید اینکارو انجام بدم؟ (منظورم 0 و 1 کردن پایه هستش).
      میکروی LPC1768 هم همین پین over curret رو داره اما از این آی سی براش استفاده نکردن. اونجا هم به این پایه کاری نداشتیم.
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

اونجا هم توی کد ازش استفاده می شه ولی محلش نمی ذارن
        ولی 1788 یه خورده بد قلقه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahid_22002
          اونجا هم توی کد ازش استفاده می شه ولی محلش نمی ذارن
          ولی 1788 یه خورده بد قلقه
          شما خودتون کد برای LPC1788 کتابحونه کیل رو بررسی کردید؟ یا خودتون براش کد زدید؟
          این بدقلقی رو میشه بیشتر توضیح بدید؟
          ممنون.
          ---------
          .
          .
          ...........

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X